Jeansy dla kobiet po 40-tce: 8 modeli, które podkreślają atuty dojrzałej sylwetki

Nowoczesne, eleganckie kobiety noszą jeansy! Co więcej, zarówno na specjalne okazje, jak i w życiu codziennym. Dziś porozmawiamy o 8 modelach dżinsów, które uwielbiają prawie wszystkie zamożne panie.

Proste dżinsy z wysokim stanem

Wybierając idealne dżinsy, najpierw szukaj modelu z wysokim stanem. Nawet sama księżna Diana była nimi zachwycona. Dżinsy doskonale poprawiły jej sylwetkę, a dodatkowe kilogramy natychmiast stały się niewidoczne.

Przycięte dżinsy

Do początku XX wieku otwarte kobiece kostki podlegały ścisłemu tabu. A wszystko dlatego, że mężczyźni widzieli w nich podtekst erotyczny. Podobno ich kostki myliły ich nie mniej niż dekolt. Dobrze, że uprzedzenia to już przeszłość. Dziś lekkie otwarcie kostek oznacza tylko jedno – pokazać innym swój styl i szczupłe nogi.

Długie dżinsy i szpilki

Nie każda kobieta w życiu codziennym może sobie pozwolić na długie dżinsy. Zimowe błoto pośniegowe, kałuże, drzwi autobusu i metra, tłumy ludzi to potencjalne zagrożenia dla eleganckich spodni jeansowych. Plus, szpilki na cały dzień! Ale bogata dama nie jest tym zawstydzona – może wszędzie dojechać samochodem lub taksówką. I nie będzie jej trudno przejść od drzwi samochodu do budynku.

Jasny kolor dżinsów

Jeśli myślisz, że odcienie blond nie pasują do Ciebie, jesteś w wielkim błędzie. Białe jeansy wyglądają świetnie na każdej kobiecie. Tak, są trudne w pielęgnacji. Ale piękno wymaga małych poświęceń.

Czarne dżinsy

Ten model nie jest tak nudny jak zwykłe spodnie. Ale przy odpowiednim doborze topu prezentuje się bardzo elegancko.

Obcisłe jeansy w talii

Trendy nie wszystkim się podobają. A wiele zamożnych kobiet woli ponadczasową klasykę. Pomyśl o założycielce internetowego sklepu z odzieżą premium Net-a-Porter – Natalie Massenet – czy byłej prezesie luksusowej marki odzieżowej Arendts. Te silne kobiety mają bzika na punkcie dżinsu. Jednak nie są one noszone w jednym rzędzie. W trudnym wyborze między dżinsami luźnymi a prostymi, piękności raz po raz polegają na drugiej opcji.

Dżinsy bez zbędnego zdobienia

Zamożne kobiety rzadko noszą dżinsy z dżetów, marszczenia, hafty i inne dekoracje. W końcu nie potrzebują dodatkowej uwagi. A najważniejszą rzeczą w ubraniach jest prostota i zwięzłość. Dlatego ich wybór jest jak najprostszy, co umiejętnie łączą z ciekawym topem.

Jeansy z zakładkami w talii

Plisy dodają strojowi swobodnego i wyrafinowanego wyglądu, nieprzypadkowo wiele arystokratek wybiera te spodnie na mniej formalne, ale ważne spotkania, uciekając tym samym od codzienności.

Czytaj więcej: 1 dzień bez jedzenia. Co się stanie, jeśli pościsz przez 24 godziny