Jasny manicure – 20 pomysłów na piękny, codzienny manicure

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie. Oto 30 wzory paznokci, które upiększą Twoje dłonie w tym sezonie.

Piękne paznokcie

Lekkość, świeżość, delikatność i piękno – wszystko to dotyczy niebieskich odcieni. Można je również łączyć z innymi delikatnymi tonami: perłowy róż, mięta.

Nie zapomnij o różowej palecie. Pudrowe lub pastelowe róże można łączyć z eleganckim, nieporęcznym dekorem w różnych odcieniach.

Dla tych, którzy kochają wyraziste komplety i mają skłonność do romantyzmu, najlepiej wybrać dekorację typu kwiatowego. Najważniejsze, że jest tak delikatny i wyrafinowany, jak to tylko możliwe.

Kolejnym hitem jest magiczny liliowy. W tej pastelowej tonacji jest dużo chłodu, czułości, wdzięku. Liliową powłokę można uzupełnić różnymi lakonicznymi i subtelnymi detalami.

Delikatne odcienie subtelnych palet, zbliżone do bieli, prezentują się szczególnie bajecznie i stylowo. Taki manicure możesz uzupełnić perłowym połyskiem lub o wdzięczne detale.

Kolor wina jest zawsze w modzie i dobrze komponuje się z pastelowymi tonami. Inną opcją jest żółta paleta w pastelowym odcieniu. Doskonale podkreśla opaleniznę i ożywia wizerunek.

Manicure nude i naturalna paleta to idealne rozwiązanie do manicure. Możesz ożywić wykwintną powłokę dowolnym wystrojem, ale lepiej wybrać najbardziej wyrafinowaną.

Paznokcie w kształcie migdałów to jeden z trendów bieżącego sezonu. Aby paznokcie wyglądały wizualnie dłużej, wybierz jasny pigment i pionowy dekor.

Jasne tło i odrobina blasku dla wyrazistości to świetny pomysł na stylizację. Ten wzór będzie wyglądał szczególnie dobrze na opalonych dłoniach.

Piękny manicure to obowiązkowy atrybut zadbanego wizerunku, nie zapomnij zadbać o siebie, aby zawsze być na szczycie.

Czytaj więcej: 1 dzień bez jedzenia. Co się stanie, jeśli pościsz przez 24 godziny