Jakie kwiaty przynoszą szczęście zgodnie ze znakiem zodiaku

Od dziś będziesz wiedział jakie kwiaty przynoszą szczęście zgodnie ze znakiem zodiaku.

Nie wiesz, co lubi ukochany? Wybierz bukiet zgodnie z jego znakiem zodiaku. Na pewno się nie pomylisz. Przyniesiesz mu szczęście i zdrowie wraz z ofiarowanymi kwiatami.

Pozostań więc z nami i dowiedz się, które kwiaty odpowiadają Tobie i Twoim bliskim z astrologicznego punktu widzenia.

Bukiet dla Barana

Przedstawiciele tego znaku zodiaku pasują do kolorów płomienia: czerwony, pomarańczowy, różowy lub bordowy. Baran będzie miał szczęście, pokój, zdrowie i dobrobyt w otoczeniu tulipanów, maków, róż i kaktusów. Orchidea ochroni ich przed wrogami i pomoże im zdobyć czyjeś serce. Snapdragon (lwia paszcza) pomoże im w problemach miłosnych, a goryczka – finansowych.

Bukiet dla Byka

Aby poprawić ich kondycję psychiczną i fizyczną, Byki powinny być otoczone pachnącymi i niskimi kwiatami, takimi jak konwalie, bzy i lawendy. Bodziszek – przyniesie im zdrowie, kwiaty wiśni – szczęście w małżeństwie a kwiaty jabłka – w miłości. Fiołki przyciągną pieniądze do domu, a hiacynty – szczęście i dobrobyt.

Bukiet dla Bliźniąt

Najlepsze kwiaty  dla Bliźniąt to, mimoza, lilie lub żonkile. Pomogą im poprawić umiejętności komunikacyjne. Koniczyna pomoże utrzymać dobry stan finansowy, a lawenda poprawi kondycję fizyczną i duchową.

Bukiet dla Raka

Przedstawiciele tego znaku dobrze będą się czuć  z ziołami, krzewami i drzewami o soczystych łodygach, mięsistych liściach i roślinach, których korony wyrastają zwięźle ze wspólnego pnia, ponieważ Raki są niesamowicie przywiązane do krewnych i domu. Aby przyciągnąć szczęście – powinny być otoczone hortensjami, paprociami, różami i innymi kwiatami z białymi płatkami.

Bukiet dla Lwa

Przedstawiciele tego znaku są naturalne i otwarte, byliby zachwyceni bukietem słoneczników charakterystycznym dla ich znaku zodiaku. Są zachwyceni jasnymi kwiatami, więc dalie, żółte róże lub nagietek przyniosą im nie tylko dużo szczęścia, ale także ochronę ich otocznia.

Bukiet dla Panny

Będąc nie tylko pragmatycznymi, ale i wrażliwymi ludźmi, Panny uwielbiają chryzantemy, bluszcz, ziele dziurawca, białe lilie lub stokrotki. To one przyniosą im szczęście. Lawenda zachowa zdrowie, spokój i wewnętrzną harmonię Panny.

Bukiet dla Wagi

Waga pasuje do kwiatów o mocnych łodygach, o różnorodnych, kolorowych liściach i niezwykłych płatkach. Mogą to być dzwonki, storczyki i gardenia. Fiołki przyniosą im sławę, uznanie i dobrobyt. Z drugiej strony równowaga, harmonia i szczerość charakterystyczne dla Wagi można przedstawić w postaci hortensji – kwiatu o działaniu uspokajającym.

Bukiet dla Skorpiona

Pasja, zaborczość i ambicja charakterystyczne dla Skorpionów są bardzo dobrze wyrażone przez piwonię, kwiat, który podoba się wszystkim swoim pięknem, a także aromatem, uważa się, że przynosi szczęście i romans. Ponadto przedstawicielami dla tego znaku są odpowiednie kwiaty z ciemnoczerwonymi płatkami np. hibiskus lub orchidea.

Bukiet dla Strzelca

Kwiaty, które są idealne dla przedstawicieli tego znaku, to te, w których występuje jasna paleta odcieni czerwonego, żółtego, pomarańczowego lub różowego. Przede wszystkim są to lilie, goździki i szafran. Kwiaty lipy zapewnią atrakcyjność i urok, a mniszek lekarski przyniesie zdrowie i dobre samopoczucie.

Bukiet dla Koziorożca

Jeden z najbardziej stabilnych, zdyscyplinowanych i stąpających mocno po ziemi znaków zodiaku. Przedstawiciele tego znaku powinni wybrać rośliny, które pomogą w rozwoju kariery, przyciągną pozytywną energię i przyczynią się do umiejętności organizacyjnych. Powodzenie przyniosą jaśmin, przebiśniegi, żonkile, fiołki i tulipany.

Bukiet dla Wodnika

Orchidea to spektakularny kwiat, taki sam jak osobowość Wodnika. Potrzebują jednak troskliwych dłoni, które się nimi zajmą, dużo uwagi, które zachwycą ich oczy i duszę. Również mieczyki są dla nich odpowiednie, ponieważ symbolizują ich zdolność do walki i pokonywania wszelkich przeszkód. Aloes i konwalie, pozwalają Wodnikom odnieść sukces w biznesie.

Bukiet dla Ryb

Wrażliwość i wewnętrzne piękno, które charakteryzują Ryby, to także cechy lilii wodnej. Tak jak lilia wodna z wdziękiem pływa w wodzie, tak Ryba jest pod wpływem bliskich i ich uczuć. Lilia symbolizuje „pierwszą miłość”, młodość, czystość i naturalną siłę. A fiołki i żonkile przyczynią się do duchowego rozwoju Ryb.

Teraz wiesz, jakie kwiaty dać, gdy chcesz kogoś obdarować.

Jeśli podobał Ci się ten film, polub nas i zostaw swój komentarz. Będziemy ci bardzo wdzięczni!

Leave a Reply