Jakie kolory włosów odmładzają? 5 najmodniejszych odcieni

Większość kobiet zwraca szczególną uwagę na swój wiek i stara się wyglądać w miarę młodziej. Na przykład robią modny, nowoczesny makijaż, śledzą najnowsze trendy w modzie i kupują stylowe ubrania. Jednak fryzura i kolorystyka odgrywają ważną rolę w obrazie. Dziś porozmawiamy o tych kolorach włosów, które odmładzają kobiety.

1. Karmel

Karmel to wybór kobiet, które nie chcą farbować włosów na blond lub robić kosztownego skomplikowanego kolorowania, ale są gotowe raz w miesiącu przyjść do fryzjera. Odcień rozświetla skórę i jest odpowiedni dla kobiet o ciepłych odcieniach (cera ciepła, lekko oparzenia słoneczne lub piegi).

2. Zimny ​​blond

Zimny ​​blond odmładza twarz, odświeża wizerunek I dobrze rozrzedza niedoskonałości cery. Ten kolor to naturalny dodatek do siwych włosów. Biały, jednorodny korzeń nie będzie widoczny na tle jasnych pasm.

3. Truskawkowy blond

Truskawkowy blond to jeden z najpopularniejszych odcieni do włosów w ostatnich latach. Ten odcień odmładza twarz I bardzo łatwo nakłada się na siwe włosy. Kolor ma inne nasycenie, które ewoluuje kursywą od tonów ledwo zauważalnych do tonów bardzo intensywnych.

4. Sombre

Sombre zastąpił ombre. Przejście z jednego odcienia do drugiego jest bardziej subtelne, jaśniejsze i bardziej eleganckie. Uzyskuje się naturalny gradient, z szerszym obszarem przejścia, co wyraża prostotę i naturalność. Ten styl odmładza twarz i wygląda tak naturalnie i kobieco, jak to tylko możliwe.

5. Blorange

Blorange to delikatna mieszanka blondu i pomarańczy, przypominająca brzoskwiniowy kolor i jest jednym z najbardziej wyrazistych pastelowych tonów. Blorange oferuje bogatą i delikatną paletę odcieni – od prostych tonów po wyrafinowane, wyraziste, ale nie denerwujące odcienie.