Jaki manicure w 2022 roku? 14 pomysłów, które zyskują popularność

Wzór w pepitkę

Klasyczny szkocki nadruk rozsławiła Coco Chanel. To ona jako pierwsza użyła go w swojej kolekcji i pokazała całemu światu.

Możesz wybrać dowolne odcienie do manicure w stylu Chanel, ale nie powinnaś łączyć go z innymi wzorami na paznokciu. Stylowy design ozdobi dyskretny strój noworoczny.

Zorza polarna

Zorza polarna wraca do mody, a raczej pomogła temu Lady Gaga. Nie krępuj się wyglądać pięknie, perłowe paznokcie mogą być idealne dla Ciebie!

Czerwone gładkie paznokcie

Chanel proponuje, abyśmy w 2022 roku nosili czerwone paznokcie. Dzięki takiemu manicure na pewno nie pozostaniesz niezauważona, a ponadto będziesz wyglądać elegancko i stylowo.

Ombre z brokatem

Wielokolorowe ombre na paznokciach już nikogo nie zaskakuje. Ale wielu zapomniało o gradiencie brokatu. Wyróżnisz się takim manicure.

Klasyczny francuski

Francuski manicure zawsze wygląda dobrze. Jeśli nie chcesz lub nie lubisz się wyróżniać, z tą opcją będziesz wyglądać stylowo w każdej sytuacji.

Oko kota

Projekt „kocie oko” w klasycznej interpretacji stracił na aktualności. Ale zaktualizowana opcja z poziomymi paskami nabiera tempa i będzie w trendzie.

Odcisk żółwia

Jeśli lubisz motywy zwierzęce, dlaczego nie zaskoczyć niezwykłym wzorem skorupy żółwia?

Skóra węża

Kolejnym oryginalnym wzorem inspirowanym światem zwierząt jest nadruk węża. Jeśli chcesz wyglądać nieco bardziej ekstrawagancko niż zwykle, spójrz na ten manicure.

Minimalizm

Minimalistyczny design może również wyglądać elegancko i odświętnie. Pewne jest, że z takim manicure będziesz wyglądać nieskazitelnie niezależnie od wydarzenia czy sytuacji.

Brokat na paznokciach

Wielobarwny brokat nie pasuje do kobiecych paznokci, ale jeśli to impreza, może to być genialny pomysł, którym zaskoczysz innych. Warto spróbować.

Dekoracja kamyczkami

Jeśli kamienie nie znajdują się na wszystkich paznokciach, zdecydowanie możesz nosić ten manicure.

Manicure w kratę

Manicure w kratkę jest dziś w modzie.

Manicure nude

Powiedziałem już, że klasyka jest zawsze w modzie. Potwierdza to Jennifer Lopez. Zobacz, jak dobrze wygląda manicure  nude w połączeniu z dużymi pierścionkami.

Gwiazdy

Zainspiruj się powyższymi zdjęciami, aby zawsze być stylową kobietą i być zgodną z aktualnymi trendami.