Jaki manicure jest teraz modny wśród południowokoreańskich kobiet?

Niektóre koreańskie trendy w paznokciach nie wyszły z mody od kilku lat, reszta pozostała bardzo krótko. Pokazujemy, jaki design jest popularny wśród południowokoreańskich kobiet.

Manicure zorza

Ten trend na paznokcie pojawił się w zeszłym roku, a dziś tylko na Instagramie można znaleźć około 200 tysięcy publikacji koreańskich kobiet demonstrujących taki projekt. Aby stworzyć efekt zorzy polarnej na paznokciach, mistrzowie używają folii holograficznej. Dzięki błyszczącemu wykończeniu, które zmienia kolor podczas poruszania palcami, nie można oderwać wzroku od manicure.

Manicure z chmurkami

Ostatnio wśród Koreanek szczególnie popularny jest delikatny manicure w chmurki. Ten projekt jest odpowiedni dla prawie każdego kształtu paznokcia. Kolejną zaletą jest to, że nie trzeba wybierać tylko koloru bazowego niebieskiego, ponieważ rysunek będzie wyglądał świetnie na każdym tle. Ponadto chmury można reprezentować na zupełnie inne sposoby: od tych samych kształtów z wyraźnym konturem po bardziej realistyczne i rozmyte kontury.

Akwarela

Zainspirowani pracami impresjonistów, a także eksperymentując z różnymi technikami, teksturami i powłokami, koreańscy styliści paznokci zaczęli tworzyć prawdziwe dzieła sztuki bezpośrednio na paznokciach. Oczywiście ten trend ma teraz wiele fanek, ponieważ każdy wzór jest wyjątkowy, a tęczowy wzór wygląda spektakularnie na paznokciach o dowolnym kształcie i długości.

Manicure z płomieniami

Manicure płomieni noszą najodważniejsze Azjatki. Ten trend nie wyszedł z mody od kilku lat i z kilku powodów: świetnie wygląda na każdym kształcie paznokcia i w dowolnym kolorze.

Ombre

Manicure gradientowy to kolejna opcja, w której każda kobieta wygląda pięknie. Aby stworzyć modny design, mistrzowie używają lakieru o żelowej konsystencji i nakładają go w kilku warstwach, kierując się zasadą „im więcej, tym lepiej”.

Nude manicure

Ten projekt zakłada, że ​​na paznokciu pozostaje wolna przestrzeń bez kolorowego lakieru. Istnieje wiele stylowych wariantów „nude” manicure, ale koreańskie kobiety najbardziej lubią te lakoniczne wzory.