Jaką sukienkę wybrać, aby wyglądać szczuplej?

Niewiele kobiet może pochwalić się szczupłą sylwetką lub brakiem zbędnych kilogramów. Nadwaga może gromadzić się w różnych miejscach, ale zwykle dotyczy talii, ud i owalu twarzy.

Z tego powodu wiele kobiet martwi się swoim wyglądem i unika noszenia sukienek. Ale styliści są zdania, że ​​dodatkowe 5-10 kilogramów, które dokuczają Ci ostatnio, nie stanowią problemu, jeśli wiesz, jak wybrać odpowiednią sukienkę. Oto naprawdę dobry model.

Jaka sukienka najlepsza dla puszystych?

Sunny Bird (na zdjęciu), 40-letnia krawcowa z Bournemouth, stworzyła sukienkę, która przyniosła jej 500 000 funtów w ciągu pierwszych trzech miesięcy po premierze. Stworzony przez nią model optycznie wyszczupla talię, podkreśla klatkę piersiową, ukrywa problematyczne miejsca i wyrównuje sylwetkę.

Kiedy założyła firmę Perfect Dress Company, Sunny miała nadzieję, że uzyska wielkość sprzedaży, która pozwoli jej pokryć koszty, ale to, co wydarzyło się później, przekroczyło oczekiwania. Warsztat został szturmowany przez klientów, a tę markę zaczęły nosić nawet celebrytki.

Sekret tkwi w nietypowym kroju sukienki, który jest korzystny dla pulchnych kobiet. Sukienka kryje niedoskonałości sylwetki i podkreśla atuty. Oto różnica między modelem stworzonym przez Sunny (po prawej) a zwykłą sukienką. Nic dziwnego, że projekt był tak udany.

„Tradycyjne sukienki wcale nie są wygodne, podkreślają tłuszcz na brzuchu i zniekształcają postawę. W nich poruszanie się jest prawie niemożliwe.

A biorąc pod uwagę, że wysokiej jakości sukienki są bardzo drogie, wiele kobiet przestaje nosić sukienki. Chciałam stworzyć sukienkę, w której kobiety będą się dobrze czuły, co korzystnie wpłynie na ich figurę i która nie będzie droga – zdradza projektantka mody.”

Czytaj więcej: Jak wyglądać młodo po 50-tce? 7 zasad dla eleganckich kobiet