Modne, odmładzające fryzury dla kobiet po 50-tce.

Po pięćdziesiątce możesz i powinieneś wyglądać świetnie. A przede wszystkim zadbaj o swoje włosy. Krótkie fryzury w tym roku są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Zobacz więc, co dziś polecają modni styliści fryzur.

Krótkie fryzury dla 50-letnich kobiet

Krótkie fryzury w tym roku są odpowiednie dla absolutnie wszystkich grup wiekowych. A dla dojrzałych kobiet istnieją dodatkowe powody, aby obciąć włosy. Ukośne grzywki, asymetryczne rozstanie lub prawie żadne rozstanie, wydłużone kosmyki z przodu i krótkie włosy z tyłu głowy dodadzą Ci młodości i entuzjazm.

Wydłużony bob.

Fryzura od kilku lat jest u szczytu popularności wśród dojrzałych kobiet i można z niej stworzyć wiele oszałamiających stylizacji bez większego wysiłku. Tutaj jest podziałka, więc tak nierówną fryzurę można wskazać na bardzo różne sposoby.

Fryzura Pixie

Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Krótkie fryzury typu bob-carre

Asymetryczne fryzury na krótkie włosy wyglądają jednocześnie odważnie i elegancko. Asymetryczna fasola nadaje się zarówno do grubych, jak i cienkich włosów, i wygląda wspaniale nawet po 50 latach. Fryzura typu bob-carre jest łatwa w układaniu, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i jak najbardziej młodzieńcz

Fryzura sasson

Jeśli twoje włosy nie są kręcone, wykwalifikowany fryzjer sprawi, że po umyciu włosy same się ułożą. I otrzymasz romantyczny i trochę francuski wygląd. Nawet jeśli nie możesz pochwalić się idealnym owalem twarzy, wszystko można skorygować odpowiednimi grzywkami.

Czytaj więcej: Po co nakładać olej z ryb na twarz przed snem?