Jak zwiększyć objętość włosów? 15 pięknych fryzur

Moda na krótkie fryzury rośnie. Nic dziwnego, ponieważ te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur są znacznie łatwiejsze do ułożenia. Krótkie fryzury dodają objętości włosom i wyglądają elegancko. Zobaczmy jakie są główne trendy tego sezonu.

Krótkie fryzury, które zapewniają objętość

Fryzura bob jest łatwa do ułożenia i wygląda bardzo naturalnie ze względu na niechlujny styl. Taka fryzura jest mile widziana zarówno w biurze, jak i w mniej formalnych okolicznościach. Fryzura typu bob działa odmładzająco, wyrównuje owal twarzy i dodaje wyrazistości całemu spojrzeniu.

Odważne i pewne siebie kobiety po prostu nie mogą przejść obok fryzur typu bob o objętości, wykonanych na krótkich włosach. Ponadto fryzury z krótką koroną nie są trudne technicznie. Może je wykonać nawet początkujący mistrz fryzjerski, a każda kobieta może wykonać stylizację.

Taka fryzura doda włosom brakującą objętość i sprawi, że będą wizualnie piękniejsze i gęstsze. Krótki kwadrat z jeszcze krótszymi pasmami na czubku głowy stanie się nie mniej istotny. Przy odpowiedniej stylizacji takiej fryzury możesz osiągnąć niesamowity efekt. Fryzura będzie wyglądać elegancko i bardzo kobieco.

Właściciele prostych i falujących włosów po prostu nie mogą nie zwracać uwagi na fryzurę pixie z krótką koroną. Ta fryzura sprawi, że dama będzie wyjątkowa i bardzo atrakcyjna. Pixie łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów. Jedną z najbardziej udanych opcji wśród takich fryzur jest zawsze kaskada. Połączenie długich pasemek z ultrakrótką koroną sprawi, że kobieta będzie wyglądać tak odważnie i nietuzinkowo, jak to tylko możliwe.