Jak wyglądać modnie i stylowo po 60-tce? 15 pięknych fryzur

Z czasem wszyscy się zestarzejemy – jest to nieuniknione. Wiele kobiet się tego boi. Ale nie powinieneś bać się starości. O wiele lepiej nauczyć się akceptować siebie i cieszyć się życiem w każdym wieku. Pomoże Ci w tym odpowiednia garderoba i fryzura.

Nowoczesne fryzury dla kobiet 60 lat

Krótkie fryzury świetnie wyglądają w wieku 60 lat. Nic dziwnego, bo te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur znacznie łatwiej je ułożyć. Najbardziej odpowiednie krótkie fryzury to pixie, bob i pixie-bob.

A jeśli jesteś fanem klasycznych rozwiązań proponujemy zrobić fryzurę typu bob lub bob-carre. Jest kilka kryteriów, na które warto zwrócić uwagę. Najpierw wybierz fryzurę z grzywką. Długie grzywki dodają objętości i ukrywają niektóre zmarszczki.

Kaskada świetnie wygląda na różnych długościach włosów, więc nie może być żadnych ograniczeń. Ogromnym plusem kaskady jest to, że sprawia, że ​​pasma są bardziej obszerne, nawet jeśli są cienkie i rzadkie. Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów.

Wybierz prostą fryzurę. W końcu kobiety chcą dobrze wyglądać na co dzień, nie marnując kilku godzin na układanie włosów. Najlepszym wyborem jest warstwowa fryzura bob. Klasyczna fryzura typu bob świetnie wygląda z siwymi włosami. Klasyka nigdy nie traci na aktualności. A jeśli nie wiesz, którą fryzurę wybrać, zawsze możesz wrócić do początku. Ta fryzura wygląda kobieco, romantycznie i z wdziękiem.