Jak wyglądać modnie i stylowo po 50-tce? 8 zasad od Jennifer Aniston

Jennifer Aniston jest uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet na świecie. Z biegiem czasu piękna Amerykanka stała się nie tylko przykładem dobrego smaku i wyrafinowania, ale także prawdziwym symbolem współczesnej kobiety: delikatnej, eleganckiej, ale jednocześnie niezależnej i pewnej siebie. Dlatego jeśli nie wiesz, w co się ubrać, zawsze możesz uczyć się od Jennifer Aniston.

Wskazówki dotyczące stylu od Jennifer Aniston

1. Załóż małą czarną sukienkę. Ta sukienka jest wszechstronna i idealna na każdą okazję. Możesz w nim zabłysnąć na imprezie towarzyskiej i na spacerze.

2. Podkreśl dekolt. Sekret modnego wizerunku jest bardzo prosty – sukienki i garnitury pokazują trochę więcej, niż jest to dopuszczalne w zwykły sposób.

3. Aktorka lubi czarny kolor nie tylko w formacie sukienki. Załóż kombinezon w kolorze czarnym. To elegancka, wyrafinowana i statusowa rzecz, która zmienia wygląd.

4. Nie zapominaj, że skóra jest modna. Niezależnie od trendów w modzie, Aniston często nosiła i nadal nosi skórzane ubrania. Faktura takich rzeczy zdecydowanie przyciąga wzrok i sprawia, że ​​zwracasz uwagę na właścicielkę chwytliwego stroju.

5. Zrelaksowane kombinacje są ważne! W życiu codziennym aktorkę często można zobaczyć w prostej koszuli i dżinsach. Zdecydowanie lubi to połączenie, nic dziwnego, ponieważ pozwala wyglądać luksusowo i stylowo.

6. Gwiazda Friends nie wyobraża sobie życia bez dżinsu. Jennifer uwielbia obcisłe dżinsy, ale wie, jak je nosić. W jej wykonaniu nawet proste dżinsy wydają się drogie i godne szacunku.

7. Załóż wydłużoną kurtkę. Aniston nie jest wysoki, ale wie, jak wizualnie rozciągnąć sylwetkę. Jeśli na dworze jest chłodno, wybiera wydłużone modele swetrów, płaszczy i kurtek.

8. Trampki w kolorze białym to idealne rozwiązanie, które aktorka często wykorzystuje w swoich stylizacjach. Jeśli nadal nie masz białych trampek, koniecznie je kup, są niesamowicie orzeźwiające i szykowne.