Jak wyglądać modnie i stylowo po 50-tce? 18 pięknych strojów

Wyraziste stroje odmładzają. Po co ubierać się na szaro i nudno, skoro jest tak wiele żywych i żywych strojów, które mogą Cię odmłodzić i odświeżyć Twój wizerunek? Zwłaszcza po 50 latach, kiedy szare i bezkształtne ubrania dodają lat.

Rzućmy okiem na nowy wybór stylowych, pięknych obrazów i nauczmy się prawidłowo komponować obraz, aby okazał się całościowy i harmonijny.

Integralność wizerunku jest wtedy, gdy nie masz nic zbędnego w ubraniach (ani w kolorach, ani w stylu), a także nie masz wątpliwości co do wybranego stylu i stroju. Kiedy w pełni zaakceptujesz siebie i pewnie zaprezentujesz się w społeczeństwie.

Podoba mi się to, że nasza modelka tworzy swoje wizerunki w różnych stylach, a jednocześnie używa standardowych podstawowych rzeczy – spodni, spódnicy, bluzki, swetra, tuniki itp.

Wyczucie koloru, stylu i ścisłe przestrzeganie proporcji pomaga stylistce stworzyć spektakularny i piękny wygląd, nawet z codziennych ubrań.

Patrząc na tę wspaniałą, zadbaną kobietę, chcę tylko powiedzieć: „Jaka jesteś piękna. A ona, nawiasem mówiąc, ma 52 lata”.

Należy pamiętać, że udany i harmonijny wizerunek to nie tylko odpowiednie ubrania, ale także buty, torba, okulary, biżuteria. Wszystko powinno się uzupełniać i łączyć ze sobą.

Czerń i czerwień idealnie się łączą i nadadzą Ci szlachetnego, enigmatycznego i uwodzicielskiego wygląd, zwłaszcza jeśli stylizacje uzupełnią nietuzinkowe dodatki. Zazwyczaj takie stroje wybierają kobiety energiczne, niezależne i pewne siebie.

Aby wyglądać młodo, trzeba przede wszystkim czuć się młodo, a jasne akcenty mogą ci pomóc. Zwykle wystarczą 1-2 żywe akcenty, ale trzeba je rozcieńczyć klasycznymi odcieniami.

Jeśli jesteś zdezorientowany czerwonymi ubraniami, możesz ograniczyć się do torby lub biżuterii. Wyglad nie będzie tak jasny, ale czerwone akcenty pomogą uatrakcyjnić wygląd.

Osobiście wolę ubrania w klasycznych kolorach – biel + czerń. Z takimi ubraniami łatwo i prosto stworzyć elegancki i efektowny look. Zobacz, jak fajnie wygląda odpowiednio dopracowany wygląd.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!