5 kobiecych fryzur, które nigdy nie wyjdą z mody!

W wieku 40 lat kobieta chce wyglądać młodo i pięknie. Ozdabianie swojego wizerunku, nadawanie mu świeżości, lekkości jest całkiem realne. Pomoże w tym dobrze dobrana fryzura odmładzająca. Krótkie fryzury są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Zobacz więc, co dziś polecają modni styliści fryzur.

1. Fryzura pixie

Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

W tym sezonie modne są warianty z ogolonymi zausznikami. Fryzura jest mile widziana, jeśli masz owalną twarz i chcesz dodać trochę śmiałości swojemu wizerunkowi. Jeśli chodzi o kolor, sugerujemy zwrócenie uwagi na siwe blond, platynowy blond i rude włosy.

2. Fryzura pixie-bob

Jeśli nie jesteś gotowa na radykalne zmiany, możesz wypróbować fryzurę w stylu pixie-bob, która jest nieco bardziej kobieca. Fryzura w stylu pixie-bob łączy w sobie zalety dwóch fryzur. Fryzura dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, można ją dopasować do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry.

Pixie bob to fryzura, która łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

3. Fryzura bob

A jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej kobieco, wybierz warstwową fryzurę bob. Strzyżenie pomoże nadać ozdobie włosom większą płynność i stworzyć efekt bogatych włosów.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Niezależnie od tego, czy twoje włosy są długie, czy krótkie, warstwowa fryzura pomoże nadać im idealny kształt.

4. Fryzura shaggy

Inną ciekawą opcją jest fryzura shaggy. Z angielskiego kudłaty tłumaczy się jako potargana. Złamane końcówki i niechlujna fryzura dodają włosom objętości i wyrazistości twarzy.

Długie grzywki po obu stronach twarzy dodają objętości i zwiększają gęstość włosów. Fryzura wygląda romantycznie i naturalnie, a naturalność to główny trend ostatnich sezonów.

5. Fryzura bob-carre

Bob-carre to elegancka, stylowa, efektowna fryzura dla wszystkich grup wiekowych. Połączenie fryzur typu bob i carre zapewnia doskonałą objętość u nasady włosów, wygląda naturalnie, naturalnie, łatwo się układa.

Idealne rozwiązanie dla dojrzałych pań. Bob-carre jest odpowiedni zarówno w casualowym, jak i wieczorowym – przy odpowiedniej stylizacji.

Czytaj więcej: Jak przyspieszyć porost włosów? 5 sprawdzonych domowych przepisów!