Jak wyglądać młodo i z klasą po 60-ce? – 15 pięknych strojów

Wiek 60+ nie jest powodem, aby przestać zwracać uwagę na swój wygląd. W tym wieku możesz i powinieneś nosić kobiece ubrania. I nie ma potrzeby usprawiedliwiania się wiekiem i ubierania się w bezkształtne “babcine” żakiety. Musisz starać się wyglądać atrakcyjnie w dowolnym momencie swojego życia.

Piękne stroje dla 60-letnich kobiet

Niezależnie od tego, jak wygodne są spodnie i dżinsy, w szafie dojrzałej kobiety powinny znaleźć się kobiece sukienki – lakoniczne i bez chwytliwych elementów. Beżowo-różowe i szaro-różowe sukienki odmłodzą Cię.

Proste rzeczy o nieskomplikowanym kroju to najlepszy wybór dla dojrzałego wyglądu. Proste modele są zawsze bezbłędne.

Sukienki o linii A dobrze dopasowują się do każdej sylwetki, wyglądają elegancko i bardzo szczupła.

Paleta bieli jest bardzo orzeźwiająca, dlatego te rzeczy powinny znaleźć się w szafie. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni biały odcień.

Klasyczne proste spodnie to najlepszy wybór dla pań w wieku dorosłym i z każdym typem sylwetki. Czarne spodnie to klasyka, którą można łączyć z każdym strojem. Ale nie dyskontuj również bieli – to bardzo stylowy i efektowny detal garderoby.

Dojrzała szafa musi mieć kostiumy. Luźne spodnie i top to świetny tandem na lato, a także lniany komplet.

Szorty można nosić w każdym wieku, ale weź pod uwagę specyfikę sylwetki i nie przesadzaj z długością. Zbyt krótkie modele nie pasują, lepiej wybrać opcje długości kolan.

Czytaj więcej: Koszule odmładzają: 25 pięknych strojów dla kobiet w wieku 50, 60 i 70 lat