Jak dobrze wyglądać po 50-tce? – 20 pięknych strojów

Petra Dieners to blogerka z Düsseldorfu, która udowadnia, że ​​Niemki są i mogą być piękne. Petra ma 50 lat, ale ubiera się lepiej niż jakakolwiek 20-latka. Możesz się od niej wiele nauczyć. W końcu po co nam blogerzy, jeśli nie dla inspiracji?

Eleganckie fasony dla kobiet po pięćdziesiątce

Petra uwielbia ubrania w żywych kolorach o wyrazistym kroju. Według niej takie stroje poprawiają jej nastrój. Ale ważne jest, aby strój był dobrze przemyślany.

A przemyślany strój to idealna harmonia pomiędzy fakturami, dodatkami i kolorami. Tony muszą być ze sobą dobrze kojarzone, a co najważniejsze, doskonale uzupełniać ton Twojej twarzy i włosów.

Większość kobiet wie, jak dopasowywać kolory, ale zapominają rozważyć, w jaki sposób te kolory oddziałują na ich własną skórę. I ten kontrast jest decydujący.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu kolorów i kształtów, zwykły wygląd może zamienić się w efektowny, niezależnie od tego, czy masz na sobie sukienki, spódnice czy spodnie.

Kolejną sztuczką Petry są akcenty. Każdy strój, zwłaszcza w neutralnych tonacjach, powinien mieć jeden lub dwa jaskrawe akcenty – piękny pasek, ekstrawagancką biżuterię, stylowy dodatek, kolorową kurtkę, szalik, torebkę lub po prostu okulary.

Petra po raz kolejny udowadnia nam, że kobiety mogą wyglądać spektakularnie nawet w wieku 50+. Zwłaszcza w wieku 50+. Fryzura, garderoba, makijaż, dodatki, pielęgnacja brwi, soczewki kontaktowe – wszystkie te szczegóły mogą Cię całkowicie odmienić.

Wiek i elegancja mogą i muszą iść w parze, a żadne zmarszczki na twarzy nie mogą stanąć na drodze tego tandemu – pod warunkiem, że chcesz być piękna.

Czytaj więcej: Jak pomalować paznokcie do pracy: 30 eleganckich wzorów