Jak wygląda Julia Roberts w wieku 55 lat?

Trudno w to uwierzyć, ale nie tak dawno „główna gwiazda” naszych telewizyjnych ekranów i serc skończyła 55 lat. Patrząc na nią, nie można powiedzieć, że bohaterka ekranowy aktora Richarda Gere’a wspiąła się do niej po schodach 30 lat temu.

W czym tkwi sekret młodości i świetnej formy aktorki “Pretty Woman” i dlaczego wygląda tak atrakcyjnie? Tego dowiesz się w tym artykule!

Co ciekawe, zdaniem aktorki, nigdy nie zdecydowała się na operację plastyczną. Stawia wyłącznie na naturalne piękno. Jeśli chodzi o diety i ograniczenia, to w ogóle nie stosuje czegoś takiego.

Co więc robi, by wyglądać tak młodo, jak 30 lat temu?

Jedzenie

W menu aktorki nie ma nic nadprzyrodzonego. Stara się jeść zbilansowaną dietę, która zawsze zawiera warzywa, kurczaka i ryby w swojej codziennej diecie. Julia je co najmniej 3 posiłki dziennie. Śniadanie jest zawsze najbardziej kaloryczne. Jednocześnie aktorka nie ogranicza się zbytnio, argumentując, że prawidłowe odżywianie już dawno stało się jej dobrym nawykiem.

Sport

Sport to życie. Pod tym względem aktorka codziennie trenuje. Robi to dla przyjemności, nie z przymusu. Według niej wystarczy znaleźć swoją ulubioną aktywność, której będziesz gotowa poświęcić się przynajmniej cztery razy w tygodniu. Dla Julii takimi zajęciami jest joga, wodny aerobik i oczywiście zajęcia na siłowni.

Szczęście

Według samej Roberts pozytywne nastawienie jest tym, co pozwala pięćdziesięcioletniej kobiecie wyglądać na trzydziestkę. Żaden makijaż ani operacje plastyczne wykonywane przez specjalistów nie pomogą, jeśli zawsze masz ponury wyraz twarzy.

Gwiazda twierdzi, że w każdym wieku była w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. I przez lata nie bała się utraty elastyczności skóry czy zmian na twarzy, ale smaku życia i bardzo pozytywnego nastawienia, które czyni kobietę piękną.

Uśmiech

Uśmiech to prawdziwa wizytówka aktorki. Nic dziwnego, bo bardzo dba o zęby, by były białe jak śnieg. Podstawą jej codziennej rutyny jest mycie zębów specjalną pastą z fluorem, a także przecierem truskawkowym lub sodą oczyszczoną, tak jak robił to jej dziadek.

Naszym zdaniem Julia Roberts wygląda nie tylko idealnie jak na swój wiek, ale i dużo młodziej.