Jak wiązać chustę na głowie? Oryginalne i modne sposoby

Catherine Deneuve, Sophia Lauren i Brigitte Bardot nie wahały się nosić szalików na głowie lub szyi, kiedy tylko miały okazję. A dziś ten trend się odrodził. Oto jak nosić chuste, aby wyglądać stylowo.

Chusta zamiast poncho

Jedwabny szal jest zwykle noszony na szyi. Ale sugerujemy noszenie go na ramionach, jak ponczo. Co więcej, możesz zapiąć go w pasie za pomocą paska. Ten styl zapewni Ci odważny i szykowny wygląd.

Chusta we włosach

Włosy spięte w kucyk lub kok są łatwe w utrzymaniu, wyglądają kobieco, elegancko i nigdy nie tracą na aktualności. Kiedy widzisz kobietę z włosami spiętymi w koński ogon, nieuchronnie chcesz ją poznać lepiej, bo taka fryzura kojarzy się z inteligencją i pewnością siebie. A jeśli uważasz, że styl jest nudny i chcesz się wyróżnić, uzupełnij fryzurę żywym szalikiem.

Chusta wokół jego głowy

Lata 60. to jeden z najpiękniejszych okresów w historii mody. Okres nonkonformizmu, wolności słowa i rewolucji seksualnej. Lata 60. dały nam wiele trendów, które przetrwały do ​​dziś, jak choćby chusta wokół głowy.

Chusta na szyi

Szalik na szyi to styl, który nigdy nie wychodzi z mody. Szalik pasuje do wszystkiego i pozostaje aktualny bez względu na porę roku. Można go łączyć z płaszczem, letnią sukienką, koszulą, bluzką, marynarką, a nawet kaszmirowym swetrem.

Chusta na głowę

Jeśli uważasz, że chustka na głowę jest staromodna, to bardzo się mylisz. Fashionistki bardzo lubią dodawać szalik do biznesu i eleganckiego wyglądu, który zmienia się tylko dzięki temu drobnemu detalowi.