Jak uzyskać elegancką i modną fryzurę?

Gradient

Gra świateł i cieni powinna przebiegać od wygolonej dolnej linii do stopniowo rosnącej długości powyżej. We fryzjerstwie to milimetrowe przejście nazywa się blaknięciem.

Poziom przejścia można ustawić indywidualnie w zależności od kształtu głowy i innych niuansów. Na przykład, jeśli z tyłu głowy znajdują się fałdy skórne, przejście najlepiej wykonać pod częścią potyliczną, jak na powyższym zdjęciu.

Kończąc strzyżenie z tyłu, musimy wziąć pod uwagę kształt i wzrost włosów wzdłuż krawędzi. Kobiety mają różny wzrost włosów. Przekonujemy się o tym obserwując powyższe zdjęcie. Te opcje są uniwersalne, odpowiednie i podkreślają elegancki kształt fryzury.

Aby wizualnie dodać objętości górnej części potylicznej, musisz zmniejszyć masę i gęstość włosów w dolnej części potylicznej. Linia przejściowa między długościami włosów może być mała lub średnia.

Jednak naszym zdaniem, aby uzyskać bardziej kobiecy wizerunek, lepiej pozostawić dłuższe włosy wszędzie, z wyjątkiem okolicy kości potylicznej. Jeśli kiedyś zapragniesz modnych i delikatnych loków lub bardziej złożonej fryzury, możesz zaczesać je do tyłu lub ułożyć asymetrycznie.

Kobiety lubią modne i niesamowite zmiany. Dlatego zawsze powinnaś o tym pamiętać i pozostawiać włosy nieco dłuższe, z wyjątkiem okolicy potylicznej.