Jak urządzić małą łazienkę tanio i wygodnie?

Całkiem możliwe jest umieszczenie niezbędnych rzeczy w małej łazience i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Oto 10 pomysłów, które Ci w tym pomogą.

Jak urządzić małą łazienkę?

Świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie lustra. Lustro optycznie powiększa pomieszczenie. Przestrzeń wokół lustra można maksymalnie wykorzystać. Wnętrze będzie wyglądało nowocześnie i praktycznie.

Na wąskim stelażu zmieścisz zapasy papieru toaletowego, ściereczki do podłóg, detergenty i środki czystości, ręczniki. Nie ma ograniczeń w jego użytkowaniu, a konstrukcja jest trwała i wpasuje się w każde wnętrze.

W pozycji pionowej suszarka do ubrań zajmuje mniej miejsca. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na funkcjonalność. Wystarczy tylko dobrze zamocować suszarkę na drzwiach, aby konstrukcja nie zwisała podczas otwierania i zamykania.

Zazwyczaj miejsce nad toaletą nie jest używane, ale jeśli zainstalujesz małą szafkę, nie będzie się wydawać nieporęczna. Jego obecność pomoże utrzymać doskonały porządek, bo każda rzecz będzie miała swoje miejsce.

Oto kolejna interesująca opcja przechowywania. W sklepach jest duży wybór takich półek, dzięki czemu można wybrać zarówno model budżetowy, jak i zafundować sobie luksusowe nowości.

Kup zlew narożny z szafką. Ta sztuczka projektowa urzekła praktycznych ludzi na całym świecie. Nawiasem mówiąc, tę technikę można znaleźć w filmach.

Dzięki przemyślanemu projektowi funkcjonalność podwójnego drążka prysznicowego jest zauważalnie zwiększona. Tutaj możesz zostawić ręczniki i ubrania podczas kąpieli lub prysznica.

Kolejnym dobrym projektem jest półka z lustrem. Materiał półek musi być dostosowany do warunków o dużej wilgotności, w przeciwnym razie pierwotna atrakcyjność szybko zniknie.

Oto kolejny niezastąpiony pomocnik dla osób ceniących wygodę i przytulność. W razie potrzeby stojak można ozdobić według własnych upodobań.

Wieszak na ubrania wiszący zapewnia wygodne życie i może z łatwością utrzymać ciężar kilku ręczników. Możesz wybrać standardowy model lub rozważyć kreatywne opcje, które podkreślą gust właścicieli domów.