Jak układać cienkie włosy: 7 najlepszych fryzur

Krótkie fryzury są dziś najpopularniejszym rodzajem fryzury. Panie w różnym wieku i w różnym stylu życia wybierają różne krótkie fryzury, aby podkreślić swoją indywidualność i piękno. W materiale pokażemy stylowe fryzury na krótkie włosy dla pań o z rzadką strukturą włosów. Jeśli dobierzesz odpowiednią fryzurę, włosy będą wyglądać na bardziej obszerne i zadbane.

1. Fryzura pixie

Taka pół chłopięca fryzura na krótkie włosy sprawia, że ​​kobiecy wizerunek jest bardziej psotny i beztroski, odmładza, nadaje oryginalności i śmiałości. Ponadto pixie doskonale zwiększa objętość włosów, są łatwe w pielęgnacji i stylizacji. Wystarczy wysuszyć pasemka suszarką do włosów i delikatnie potrzepać palcami, unosząc u nasady.

2. Fryzura bob

Klasyczna fryzura bobowa doskonale trzyma stylizację, wygląda na obszerną i zadbaną. Pozwala uzyskać pożądaną strukturę przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku. Cechy fryzury bob to długie pasma wokół pyska i skrócony kark. Dzięki temu kontrastowi fryzura wygląda bardzo stylowo i elegancko.

3. Warstwowa fryzura carre

Warstwowa fryzura carre to oryginalna i efektowna fryzura, świetnie sprawdzi się u kobiet w dojrzałym wieku. Kaskada pozwala nadać włosom blasku i objętości, doskonale odmładza, nadaje wyrazistości obrazowi i odwraca uwagę od niedoskonałości. Fashionistka po prostu musi umyć włosy, wysuszyć je, nałożyć spray teksturujący i podnieść loki palcami u nasady.

4. Fryzura shaggy

Słowo shaggy w języku angielskim oznacza „kudłaty” – i to właśnie starają się osiągnąć właściciele cienkich i osłabionych włosów. Taka fryzura wydaje się być po prostu stworzona, aby nadać dodatkowej objętości – jest wielowarstwowa, przewiewna i latająca. Mimo nieco chuligańska nazwa, shaggy tworzy elegancki casualowy look i pasuje do kobiet w każdym wieku.

5. Fryzura mullet

Krótkie skręcone pasma wokół twarzy i puszysty kapelusz na górze pozwalają nadać fryzurze brakującą objętość. Rozcieńczanie i nakładanie warstw również świetnie sprawdzają się, sprawiając, że cienkie włosy stają się grube i atrakcyjne. Jednocześnie mullet nie można w ogóle ułożyć – fryzura będzie wyglądać niechlujnie, jakby tak było zamierzone.

6. Warstwowa fryzura

Tworząc taką fryzurę, pasma są usuwane warstwami i frezowane. Dzięki temu, że wierzchnia warstwa włosów jest krótsza niż dolna, można nadać lokom dodatkową objętość, uczynić je grubszymi i bardziej luksusowymi. Aby uzyskać efekt „wow”, włosy układa się za pomocą suszarki do włosów i szczotki szczotkującej, zaczynając od dolnej warstwy i stopniowo przechodząc do korony.

7. Fryzura sesson

Taka fryzura zawsze wygląda wspaniale i obszernie. Podczas jej tworzenia krawędzie są usuwane równomiernym cięciem, co pozwala nadać włosom dodatkowej gęstości. Sesson doskonale utrzymuje swój kształt. Dlatego przy odpowiedniej stylizacji suszarką, nawet bez dodatkowych środków, będzie wyglądać po prostu luksusowo!