Jak się umalować na imprezę? Makijaż wieczorowy w 5 minut

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną kobietę, która w ogóle nie nosi makijażu. Dobry makijaż dodaje pewności siebie i maskuje niedoskonałości cery. Również makijaż może nadać Ci uwodzicielski wygląd. Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiedni odcień. Amerykańska aktorka Madelaine Petsch powiedziała, jaki odcień wybrać aby mieć czarujący wygląd.

Jak się umalować na imprezę?

Jeśli lubisz planować wszystko z wyprzedzeniem, prawdopodobnie już myślisz o tym, jak będziesz wyglądać na imprezie firmowej. Idealna sukienka może być w dowolnym kolorze – na pewno będzie do niej pasował brązowy makijaż typu Madelaine Petsch.

Strzałki i eyeliner na dolnej powiece wyglądają pięknie i pasują do każdego rodzaju oka. Możesz eksperymentować z odcieniem brązu: jeśli masz ciemne włosy, wybierz kolor espresso, a jeśli masz jasne włosy, wybierz ton mlecznej czekolady. Brązowa szminka pięknie uzupełni obraz.

Jak pomalować paznokcie na imprezę?

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie.

Brązowy manicure wygląda bardzo fajnie na paznokciach dowolnej długości. Tutaj odcień zależy tylko od Twoich upodobań lub stroju: zarówno delikatny nude w kolorze kakao, jak i głębokie odcienie czekolady i tak wyglądają pięknie.