Jak się ubrać na spacer? 10 pięknych strojów z sukienkami i trampkami

Nie wiem, kto dokładnie wymyślił sneakersy, ale jestem przekonany, że tej osobie należy postawić pomnik. Wiem, że nie wszystkim podobają się te buty, na przykład niektórzy z moich znajomych uważają sneakersy za niekobiece. Ale myślę, uważam, że trampki wyglądają całkiem harmonijnie z każdym casualem. I niech obcasy pozostaną na wieczorne stylizacje.

Dlaczego trampki stały się tak popularne?

Po pierwsze jest to wygodne: nie trzeba już nosić butów na wysokim obcasie przez cały dzień – w końcu jest to dość męczące, zwłaszcza dla starszych kobiet. W wieku 50+ dość trudno jest spędzać dużo czasu na szpilkach, więc to spotkanie różnych stylów jest świetną alternatywą.

Wybór butów

Pierwszym kryterium jest wygoda. Najważniejsze, że nie powinny to być buty sportowe, ale modele miejskie na niezbyt wysokiej platformie.

Jeśli chodzi o kolorystykę, wybór jest tutaj bardzo szeroki. Klasyczną opcją są białe trampki, które idealnie pasują do każdego stroju i wyglądają stylowo i pięknie.

Jeśli wolisz czerń, pamiętaj, że będzie wyglądać mniej elegancko. Ponadto czerń, podobnie jak inne kolory, utrudnia dobór zestawów garderoby.

Wybór sukienek

Istnieje wiele różnych opcji, w zależności od twoich preferencji:

Styl sportowy to wybór, który nasuwa się sam. Sukienki w tym stylu posiadają elementy sportowe: od tego, że mogą być wykonane z dzianiny, a skończywszy na indywidualnych detalach – paskach, kapturach. Takie stroje są dobre, ponieważ są luźne i pasują do kobiet o różnej budowie ciała.

Im bardziej żywy nadruk, tym prostsze powinny być trampki. Szerokie sukienki, wykonane z płynnych materiałów, wspaniale komponują się z klasycznymi sneakersami, na grubych podeszwach.

Białe trampki w połączeniu z pastelowymi sukienkami i spódnicami dobrze prezentują się w każdym kontekście.