Jak się ubrać do pracy? 10 strojów z dżinsami dla stylowych kobiet

Dżinsy to uniwersalny, wygodny, praktyczny i stylowy element garderoby, który pasuje do wszystkich kobiet, nawet tych powyżej 50 roku życia. Dżinsy mogą i powinny kojarzyć się z najróżniejszymi stylizacjami. Zobaczmy, jakie są najpopularniejsze style tej wiosny.

1. Proste dżinsy

Proste dżinsy są dziś u szczytu popularności. Model zyskał popularność dzięki szerokiemu kształtowi nogawek. Wysokie siedzenie jest koniecznością.

2. Dżinsy z rozcięciami

Lakoniczne kroje na jeansach to sposób na wyrażenie siebie, element dodający szyku wizerunkowi, podkreślający indywidualność kobiety. Najlepiej wyglądają boczne rozcięcia. Fason idealnie komponuje się z luźnymi, codziennymi stylizacjami na wiosnę.

3. Dżinsy z mankietami

Ten trend będzie z nami przez długi czas. Współczesne modne kobiety często „ozdabiają” sprawdzoną w czasie klasykę tapicerką. Obroże w tym przypadku nie powinny być zbyt szerokie, wystarczy owinąć dół nogawki o 3-4 cm.

4. Luźne dżinsy

Nie wspominając o dżinsach luźnych z wąską talią i szerokimi nogawkami. „Dół” w tym przypadku wygląda na obszerny, dlatego wskazane jest uzupełnienie obrazu obcisłym golfem lub górą. Wysokie lądowanie zbliża figurę do pożądanej „klepsydry”.

5. Dżinsy o schludnym wystroju

Już jesteśmy przesyceni nachalnym wystrojem. Razem mówimy „nie” jeansom z dżetów, haftem i podartymi kolanami. Wszystkie te detale znacznie obniżają koszt stroju. Zgrabny krój na kolanie, wręcz przeciwnie, doda oryginalności wiosennej stylizacji.

6. Rozkloszowane dżinsy

Rozkloszowane spodnie jeansowe będą niekwestionowanym trendem nowego sezonu. Rozkloszowanie bioder to idealny sposób na wizualne wydłużenie nóg, wydłużenie i wyszczuplenie sylwetki. Wybierz rozkloszowane dżinsy z wysokim stanem, jeśli chcesz ukryć istniejące wady figury na biodrach i brzuchu.

7. Dżinsy z surowym brzegiem

Dopełnieniem naszej listy najgorętszych dżinsów na wiosnę 2022 roku są dżinsy z surowym obszyciem. Opcja wygrana-wygrana dla fanów swobodnego stylu.