Jak się ubierać modnie? Proste triki modowe, które pomogą ci odnaleźć swój styl!

Moda jest kapryśna, wszechstronna i wręcz nieprzewidywalna. To, co wczoraj było aktualne, dziś jest zapomniane, a jednak pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają i zawsze pozostają w modzie, na przykład prostota, wyrafinowanie, indywidualność i dobry gust. Biorąc je pod uwagę, zawsze będziesz wyglądać stylowo, nawet jeśli nie podążasz za trendami.

#1. Co piąty zakup powinien być dobrą inwestycją w Twoją garderobę.

Innymi słowy, na każde 5 „modnych” rzeczy powinna przypadać jedna, wysokiej jakości i uniwersalna rzecz, która przetrwa dłużej niż rok. Modne ubrania, które masowy rynek oferuje z sezonu na sezon, są świetne, ale nie zaśmiecaj swojej garderoby rzeczami, które znudzą Cię za kilka miesięcy.

#2. Noś modne rzeczy, nie dlatego, że są modne, ale aby podkreślić swoją osobowość.

Zanim wydasz pieniądze na super modne stroje, upewnij się, że te szczegóły odzwierciedlają Twój osobisty styl. Zestawy piżamowe, styl boho, sportowy szyk i inne trendy w modzie wyglądają fajnie, ale nie są odpowiednie dla wszystkich. Zaufaj swojemu przeczuciu!

#3. Stwórz własny styl, bazując na 3 ubraniach, w których będziesz czuć się komfortowo.

Wybierz w swojej szafie trzy elementy, które idealnie do siebie pasują i w których zawsze będziesz czuć się komfortowo. Mogą to być albo dżinsy z koszulą i trampkami, albo czarne spodnie z białym T-shirtem i skórzaną kurtką. W każdym razie mając taki zestaw zapomnisz o problemie „nic do noszenia” i zamieszania podczas zakupów.

#4. Kupuj rzeczy, dzięki którym możesz stworzyć co najmniej trzy różne stylizacje.

Stylowe i oryginalne detale świetnie prezentują się na manekinach, ale czy na pewno znajdziesz dla nich godne zastosowanie w swoim życiu? Pamiętaj: im bardziej wszechstronna rzecz, tym lepiej.

#5. W porządku, jeśli podstawowe ubrania się powtarzają.

Niektóre rzeczy są po prostu stworzone do noszenia tak często, jak to możliwe. Noś podstawowe detale, takie jak białe koszule, szare T-shirty, obcisłe dżinsy i inne uniwersalne ubrania, dzień po dniu, nie obawiając się, że będą nudne.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!