Jak pomalować paznokcie na imprezę: 35 eleganckich wzorów

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie. Oto 30 wzorów paznokci, które upiększą Twoje dłonie w tym sezonie.

Białe paznokcie

Odcień mleka kokosowego jest jednocześnie stylowy, luksusowy, pełen wdzięku i statusu. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, pór roku i stylu życia. Proponujemy Ci najmodniejsze pomysły na zdobienia paznokci w tym asortymencie.

Różowe paznokcie

Różowe paznokcie są bardzo wyraziste. Jest fuksja, która wygląda super zmysłowo i współcześnie; są wspaniałe modele z brokatem, eleganckie modele z matową powłoką, szykowne modele z błyszczącą powłoką i oczywiście modele o geometrycznych kształtach.

Paznokcie nude

Paznokcie nude wyglądają naturalnie, schludnie i współcześnie, zwłaszcza krótkie modele. A nic nie jest bardziej kobiece niż naturalność. Manicure w delikatnych tonach pasuje do każdej stylizacji i upiększy dłonie każdej kobiety. Zwłaszcza jeśli jest uzupełniony o lakoniczne lub brokatowe wzory.

Szare paznokcie

Odcienie szarości w połączeniu ze srebrem i błękitem zamienią nudny i konserwatywny ton w prawdziwe dzieło sztuki. Nie wahaj się eksperymentować, bo niebieski kojarzy się z wolnością, duchowością i kobiecym spokojem. Wybierz lakoniczny, powściągliwy wzór, który kontrastuje z matową fakturą.

Bordowe paznokcie

Bordo to szlachetny, głęboki, uwodzicielski odcień, który nada Ci arystokratyczny i tajemniczy wygląd. Kolor można dopasować do każdej stylizacji i świetnie prezentuje się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Manicure w kolorze bordowym stworzony jest z myślą o kobietach zadbanych, pewnych siebie i swojej urody.