Jak pomalować paznokcie na imprezę: 15 eleganckich wzorów

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie. Oto 15 wzorów paznokci, które upiększą Twoje dłonie w tym sezonie.

1. Kombinacja tekstur

Ta technika daje doskonały efekt wizualny. Kilka paznokci można pokryć solidnym połyskiem, pozostałe ozdobić brokatem, folią, konfetti lub mieć szorstką lub matową powierzchnię. Dzięki kontrastowi pomiędzy matową i błyszczącą powierzchnią manicure zawsze będzie wyglądał świeżo i nowocześnie.

2. Złoty wzór paznokci

Metaliczne odcienie nigdy się nie nudzą, zwłaszcza złoto, platyna, srebro, aluminium i miedź. Nigdy za dużo złota. Złoty brokat osłabia trzeźwość paznokci nude i sprawia, że ​​stają się bardziej wyraziste. Dzięki niemu manicure nude zyskuje świeży, luksusowy i elegancki wygląd.

3. Śnieżny wzór paznokci

Nagietki, jakby posypane szorstkim śniegiem, fascynują. Tradycyjne „zimowe” kolory to biały, jasnoszary, niebieskawy. Srebro jest doskonałym uzupełnieniem krótkich paznokci, ponieważ sprawia, że ​​wyglądają na dłuższe. Manicure wygląda super stylowo ze względu na kontrast między matowymi powierzchniami a błyszczącymi refleksami.

4. Noworoczny wzór paznokci

Nie zapomnieliśmy również o rysunkach i wzorach na temat Nowego Roku. Nie trzeba ozdabiać paznokci płatkami śniegu, mogą to być ozdoby świąteczne, czapki Świętego Mikołaja i Snow Maiden, wieńce świąteczne i inne atrybuty Nowego Roku. Taki manicure jest szczególnie popularny w zimnych porach roku.

5. Francuski manicure

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Ten rodzaj wzornictwa nie wychodzi z mody i wygląda drogo i ma wysoki status. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.