Jak pomalować paznokcie do pracy: 30 eleganckich wzorów

Oczywiście o tej porze roku wszystkie myśli są zwykle o wakacjach, ale nikt nie odwołał pracy. Stylowy manicure w każdych okolicznościach to oznaka zadbanej kobiety. A surowe biuro nie jest powodem do rezygnacji z pięknego projektu.

1. Różnorodny manicure

Niebanalny, wielokolorowy manicure to świetna okazja do ozdobienia swojego biznesowego, szykownego looku. Najważniejsze jest, aby wybrać odcienie, które nie są ze sobą sprzeczne, aby nie okazały się zbyt krzykliwe.

2. Geometryczny wzór paznokci

Idealne rozwiązanie biurowe – stylowe, modne, lakoniczne i bardzo wyraziste. Geometryczny wzór z liniami, kropkami, kształtami dobrze prezentuje się na monochromatycznych powierzchniach. Możesz nawet dodać trochę blasku.

3. Marmurowy manicure

Niebanalny marmurowy design sprawia, że ​​kompozycja jest ciekawsza i bardziej efektowna. Jednocześnie manicure okazuje się dość powściągliwy i nie wyzywający. Możesz bawić się odcieniami i różnymi dodatkami.

4. Śnieżnobiały manicure

Ta paleta najlepiej nadaje się na gorące lata. Odświeża, uspokaja, wygląda chwytliwie, ale stylowo i drogo. Możesz eksperymentować z gładkim wykończeniem lub manicure francuskim. Świetnie prezentują się ażurowe ozdoby w śnieżnobiałym wzorze. Biel pasuje absolutnie do każdego wizerunku, stylu, statusu.

5. Minimalistyczny manicure

Kolejne idealne rozwiązanie, w którym jest wystarczająco dużo powściągliwości i szyku. Spokojne odcienie, stonowane wzornictwo, wyrafinowany nude – prezentują się bardzo dostojnie i stylowo. Jeden lub dwa eleganckie detale wystarczą, aby obicyny manicure stał się szykowny.

6. Gradientowy manicure

Ombre z płynnymi przejściami ton w ton to kolejna udana realizacja, odpowiednia do biura. Miękki, elegancki, stylowy gradient świetnie prezentuje się w pastelowych wariacjach. Doskonale odświeża i poprawia nastrój.

Czytaj więcej: Stylowa 50-latka – jak wyglądać modnie i młodo?