Jak pomalować paznokcie do pracy: 25 eleganckich wzorów!

Oczywiście o tej porze roku wszystkie myśli są zwykle o wakacjach, ale nikt nie odwołał pracy. Stylowy manicure w każdych okolicznościach to oznaka zadbanej kobiety. A surowe biuro nie jest powodem do rezygnacji z pięknego projektu.

Piękne paznokcie w minimalistycznym stylu

Lekka powłoka paznokci jest niesamowitym tłem dla różnorodnych rysunków. Mogą być zarówno jasne, jak i zwięzłe i graficzne.

Powściągliwe stonowane odcienie i stylowy dyskretny wzór to idealne rozwiązanie na każdą sytuację.

Motywy roślinne w stylizacji paznokci są bardzo popularne. Wystarczająco eleganckie wyrafinowane gałązki z ulistnieniem, aby całkowicie odmienić paznokcie.

Najpopularniejszym rodzajem manicure jest podkreślenie jednego paznokcia ciekawym wzorem. Możesz wybrać neutralne tło i dyskretny wzór, dzięki czemu kompozycja będzie wyglądać na droższą.

Ta stylizacja paznokci może być zaprojektowana nie tylko w formie wzoru, ale także z dodatkiem blasku. Tłuczone szkło, folia, tarcie – wybierz według własnego gustu.

Drobne szczegóły mogą sprawić, że spokojne monochromatyczne wykończenie będzie niezwykle wyraziste. W tym celu stosuje się lśniące kropki, kamyki, drobne połyskujące ozdoby.

Delikatna powłoka z gamy naturel doskonale łączy się z brokatem o różnych rozmiarach i różnym stopniu połysku. Nawet prosta kompozycja może stać się świąteczna.

Jednym z hitów sezonu jest szmaragdowy odcień w zdobieniu paznokci. Można go uzupełnić nagimi i zwięzłymi rysunkami.

Lekkie motywy w stylizacji paznokci są zawsze aktualne dzięki ich wszechstronności i delikatności. W tym sezonie styliści zalecają pozostanie przy najbardziej lakonicznych kompozycjach.