Jak pomalować paznokcie do pracy: 12 eleganckich wzorów!

Oczywiście o tej porze roku wszystkie myśli są zwykle o wakacjach, ale nikt nie odwołał pracy. Stylowy manicure w każdych okolicznościach to oznaka zadbanej kobiety. A surowe biuro nie jest powodem do rezygnacji z pięknego manicure.

Beżowy manicure będzie pasował do każdej stylizacji i upiększy dłonie każdej kobiety. Oto 10 pomysłów, które podkreślą Twoją kobiecość i zamienią Cię w prawdziwą arystokratkę.

1. Litery i proste rysunki w kolorze czarnym

Pełen wdzięku minimalizm pozwala na zastosowanie w projekcie niejasnego malarstwa w jednym kontrastowym kolorze. Napisy, litery, hieroglify wyglądają bardzo stylowo. Przy takim projekcie wzór powinien znajdować się na nie więcej niż dwóch gwoździach.

2. Rysunki, które tworzą zgrabną ramę

Najczęściej takie rysunki są wykonywane wzdłuż konturu paznokcia. Ten przykład pokazuje delikatne gałązki z liśćmi. Ten obraz wygląda mega kobieco. Z daleka przypomina wariacje francuskiego manicure z czernią.

3. Biżuteria wykonana ze srebra lub złotej folii

Nadruki folii o nowoczesnym designie nanoszone są bardzo szybko, za każdym razem wzór zachowuje niepowtarzalny kształt.

4. Jakie kolory tworzą idealnie delikatne połączenie

Delikatne kolory prezentują się oryginalnie z kontrastową czernią. Z drugiej strony zbyt jasne odcienie zepsują wrażenie delikatności i kobiecości z takiego manicure. Wzory geometryczne nie tracą na znaczeniu w 2022 roku.

5. Delikatne naklejki na paznokcie

Nowoczesne naklejki 3D to prawdziwe zbawienie dla fashionistek. Z ich pomocą bardzo szybko powstaje piękny projekt. Gwiazdki na jednym paznokciu w zwartej stylizacji świetnie prezentują się nawet w biurze.

6. Matowe paznokcie

Matowy styl sprawia, że ​​powierzchnia paznokcia staje się aksamitna. Podobny efekt dotyczy każdej pory roku. Manicure zaczyna wyglądać bardziej „ciepło”, „komfortowo”.

7. Tęcza

Różne odcienie beżu wyglądają bardzo oryginalnie w jednym manicure. Ten projekt wygląda jasno, a jednocześnie stylowo. Delikatne białe mewy czynią go jeszcze bardziej oryginalnym i niecodziennym.

8. Linie i rysunki z przejściem gradientowym

Ten projekt wygląda bardzo nietypowo. Jednocześnie robienie tego za pomocą stemplowania jest dość proste i szybkie. Beżowa baza to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na odpowiednim manicure w dowolnym miejscu i czasie.

9. Elementy geometryczne

Nowoczesne naklejki, paski, geometryczne wzory – jest bardzo stylowe. Błyszczące elementy na beżowym tle to zawsze dobre rozwiązanie. Pionowe paski w projekcie są szczególnie korzystne dla dziewczyn, które chcą nadać paznokciom bardziej elegancki wygląd.