Jak pięknie malować paznokcie? 30 eleganckich wzorów

Pastelowy manicure jest mega kobiecy! Takie kolory i powściągliwe malowanie pasują do każdego stroju. Biorąc pod uwagę fakt, że minimalizm, jasne kolory, a nawet białe buty są w modzie, delikatne paznokcie przydadzą się.

Paznokcie nude

Paznokcie nude wyglądają naturalnie, schludnie i współcześnie, zwłaszcza krótkie modele. A o ile wiemy, nic nie jest bardziej kobiece niż naturalność. Aby uzyskać dodatkową ekspresję, można je ozdobić metalicznymi i jasnymi refleksami.

Piękne paznokcie french

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Ten rodzaj wzornictwa nie wychodzi z mody I wygląda drogo I ma wysoki status. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

Białe paznokcie

Odcień mleka kokosowego jest jednocześnie stylowy, luksusowy, pełen wdzięku I statusu. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, pór roku I stylu życia. Proponujemy ci najmodniejsze pomysły na zdobienia paznokci w tym asortymencie.

Różowe paznokcie

Różowe paznokcie są bardzo wyraziste. Jest fuksja, która wygląda super zmysłowo I współcześnie; są wspaniałe modele z brokatem, eleganckie modele z matową powłoką, szykowne modele z błyszczącą powłoką I oczywiście modele o geometrycznych kształtach.

Matowe paznokcie

Matowe odcienie mają bardzo głęboki, szlachetny i lakoniczny wygląd, ale jednocześnie są wystarczająco wyraziste, by Cię wyróżnić. Zwłaszcza, gdy występuje kontrast między powierzchniami matowymi i błyszczącymi.

Paznokcie z rysunkami

Zwykle, aby podkreślić swoją indywidualność i nadać paznokciom wyrazistości, kobiety sięgają po motywy kwiatowe, wzory geometryczne, wzory abstrakcyjne lub odwrotnie, tony metaliczne z brokatem, aplikacje dekoracyjne, kryształy, brokat, kamyki czy perełki.

Paznokcie ombre

Ombre to styl manicure, w którym uzyskuje się gradient kolorów. Zwykle jasny odcień stopniowo przechodzi w ciemny ton, od podstawy do góry, ale działa również odwrotna formuła. Ombre to doskonały sposób na dodanie oryginalności manicure.