Jak pięknie malować paznokcie? 20 eleganckich wzorów

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie. Oto 20 wzorów paznokci, które upiększą Twoje dłonie w tym sezonie.

Piekne wzory na paznokcie

Wielkie rysunki to hit sezonu. Jeśli wolisz florystykę, możesz sobie pozwolić na różne kombinacje kolorów. Jako bazę wybierz biało-różowe odcienie, akty i inne wyciszone opcje. W tym przypadku kwiaty mogą być jaśniejsze, większe, bardziej wyraziste.

Jasne kolory są w modzie. Modne są również paznokcie matowe i błyszczące, z dekoracją i w kolorze monochromatycznym. Jeśli chodzi o kolor, wybierz koralowy, bordowy lub czerwony – według własnego uznania.

Kompozycje czarno-białe wyglądają oryginalnie i drogo. Ekspresyjne, ale powściągliwe rysunki można wykonać w różnych stylach – czysta geometria, abstrakcja, florystyka.

Połysk, kamieni, brokat to świetny sposób na stworzenie czegoś spektakularnego. Jasne niebieskie odcienie i soczyste zestawy dżetów to szykowne rozwiązanie, które nie pozostanie niezauważone. Możesz luksusowo łączyć i dekorować liliowe, czarne i żółte odcienie.

Wyraźne linie mogą wcale nie być nudne, jeśli użyjesz bogatych odcieni i kontrastujących technik.

Absolutne otwarcie 2022 roku to wszystkie odcienie żółci. Słoneczne, wesołe, pozytywne, potrafią ozdobić wizerunek i rozweselić. Skromny żakiet, złożone kompozycje, florystyka, gradient, brokat – wszystkie techniki w połączeniu z tym asortymentem będą dobre.

Jeśli szukasz paznokci w kolorze nude, ale chcesz chwytliwego wzoru, nie szukaj dalej niż połączenie nude i czerni. Stylowa, szykowna i bardzo oryginalna.

Wybierz swój projekt i nie bój się być jasnym!