Jak pięknie łączyć akcesoria i ubrania? 10 stylowych przykładów

W stroju ważne jest nie tylko wybieranie rzeczy zgodnie z figurą, musisz nauczyć się poprawnie łączyć je ze sobą. Ubrania, dodatki, biżuteria powinny wyglądać ekologicznie, uzupełniać się, a nie zaprzeczać. W takim przypadku Twój strój będzie szykowny.

Nie wszystkie kobiety rozumieją, że wiele zależy od dodatków, to przynajmniej połowa sukcesu stroju. Jeśli akcesoria zostaną odpowiednio dobrane, strój ożywa, staje się wyrazisty, oryginalny, zauważalny.

Oto jak dopasować ubrania i dodatki

1. W tym stroju spódniczkę i bluzkę uzupełniają proste buty i bardzo ciekawa łańcuszek. Kolczyki bardzo dobrze komponują się z torebką.

2. Gładkie białe spodnie świetnie prezentują się z asymetrycznym niebieskim topem. Biała ozdoba na szyi i ramieniu, czapka pasująca do butów, piękne okulary ożywiają wizerunek.

3. Szlachetny szary kolor nie wymaga dodatków, ale dzięki odpowiedniej torbie i biżuterii strój staje się jaśniejszy.

4. Solidny żółty komplet wygląda ciekawiej z oryginalnymi dodatkami. Kopertówka, biżuteria, okulary – wszystko idealnie do siebie dopasowane.

5. Trzy kolory – maksymalna ilość w harmonijny sposób, jak zapewniają styliści. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w opanowaniu nauki właściwego zestawu, ta zasada powinna być niezachwiana. Jasny T-shirt, jasna torba i śnieżnobiałe spodnie z dopasowanymi butami to idealne rozwiązanie.

6. Oryginalne detale nie muszą być jaskrawe, a szalik zamiast paska i torebka pasująca do stroju to świetne rozwiązanie.

7. Nie zapominaj, że szalik może również świetnie wyglądać na głowie, na przykład jako ozdoba. Zwłaszcza jeśli jest dopasowany do koloru stroju.

8. Soczyste zielenie przeplatane błękitem i żółta torebka to niesamowity i wyrafinowany strój.

9. Dla miłośników stonowanych kolorów powinieneś spojrzeć na połączenie bieli, szarości i czerni. A wyrazistości można dodać za pomocą akcesoriów.

10. Szalik w kolorze jednej z garderoby doskonale odświeży komplet.

Nie zapominaj o szczegółach, potrafią zamienić nawet najskromniejszy strój w efektowny!