Jak oryginalnie pomalować paznokcie: Elegancki wzór na paznokcie od Kylie Jenner

Piękny i zadbany manicure jest ważny zarówno dla wyglądu kobiety, jak i dla jej samopoczucia i pewności siebie. Kobiety czują się piękniejsze i pewniejsze, gdy wiedzą, że ich dłonie i paznokcie wyglądają nieskazitelnie. A jeśli nie wiesz, jaki manicure wybrać, spójrz na gwiazdy. Oto przykład tego, jaki rodzaj manicure kocha Kylie Jenner.

Jaki rodzaj manicure lubi Kylie Jenner?

Kylie Jenner od dawna nie zadowala subskrybentów niezwykłymi manicure. Po miesiącach tradycyjnego francuskiego manicure w końcu podzieliła się żywym manicure, który zrobiła na Walentynki. Zdecydowała się na jasnopomarańczowy wzór paznokci, który nie jest łatwy do skopiowania. Delikatne serduszka, surowe linie, wyraziste cyrkonie czy oryginalna abstrakcja – Ty wybierasz.

Dlaczego pomarańczowy manicure jest modny?

Żółto-pomarańczowa ekstrawagancja to idealne rozwiązanie na stworzenie pozytywnego nastroju w nudnym poza sezonem. Jasne odcienie pomarańczy to świetny wybór dla zauważalnych, chwytliwych zestawień. Możesz łączyć te tony na różne sposoby, w jasnym kontraście lub w wyciszonej odmianie. Pomarańczowe paznokcie są niezwykle delikatne, kobiece i atrakcyjne. Dodają świeżości i elegancji każdej kobiecie i wyglądają bardzo współcześnie.

Jak zrobić jasny pomarańczowy manicure?

Każdy paznokieć Kylie ma inny wzór: mały palec i palec wskazujący ozdobione są czerwonymi serduszkami z czerwonym ogniem, paznokieć serdeczny ma regularny czerwony francuski manicure, a najfajniejszy wzór na środkowym palcu. Jest to kilka serc naraz, które rozchodzą się od środka paznokcia do krawędzi. Narysowanie takiego projektu w domu jest naprawdę trudne, więc jeśli Ci się spodoba, zrób zrzut ekranu i zapisz się do salonu piękności.