Jak oryginalnie pomalować paznokcie: 25 pięknych pomysłów

Świeże pomysły na manicure są zawsze poszukiwane, ponieważ każdego miesiąca, a jeszcze częściej, trzeba wymyślić coś nowego. W tej kolekcji znajdziesz różne pomysły na stylizację paznokci. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczór.

Francuski manicure

Estetyka manicure francuskiego pozostaje jedną z najbardziej pożądanych. Ten rodzaj wzornictwa nie wychodzi z mody i wygląda drogo i ma wysoki status. Francuski manicure jest dziś niezwykle różnorodny. Niezwykłe, dyskretne dodatki idealnie wpasują się w elegancką kompozycję o klasycznym typie.

Geometryczne wzory

Geometryczne zdobienia paznokci to nie pierwszy sezon w modzie. Styliści przewidują mu długi okres popularności wśród projektantów i zwykłych kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, bo jest dość lakoniczny, ale efektowny i wyrazisty i można go doskonale łączyć z innymi stylami.

Minimalizm

Minimalistyczne trendy i lakoniczny wystrój można doskonale ze sobą łączyć. Połącz biel i beż, nude i geometrię, dodaj trochę blasku. Nie trzeba brać wszystkiego na raz, ale odrobina eklektyzmu nie zaszkodzi. Zwykle, aby ożywić podstawowy ton, kobiety stosują błyszczącą powłokę i dodają akcenty podkreślające ich indywidualność.

Letnie motywy

Najczęściej takie rysunki są wykonywane wzdłuż konturu paznokcia. Ten przykład pokazuje delikatne gałązki z liśćmi. Ten obraz wygląda mega kobieco. Z daleka przypomina wariacje francuskiego manicure z czernią. Dzięki temu wyglądają jeszcze bardziej zgrabnie, podkreślając wyrafinowanie dłoni.

Manicure z brokatem

Metaliczne odcienie nigdy się nie nudzą, zwłaszcza złoto, platyna, srebro, aluminium i miedź. Nigdy za dużo złota. Złoty brokat osłabia trzeźwość paznokci nude i sprawia, że ​​stają się bardziej wyraziste. Dzięki niemu manicure nude zyskuje świeży, luksusowy i elegancki wygląd.

Matowe paznokcie

Matowe odcienie mają bardzo głęboki, szlachetny i lakoniczny wygląd, ale jednocześnie są wystarczająco wyraziste, by Cię wyróżnić. Zwłaszcza, gdy występuje kontrast między powierzchniami matowymi i błyszczącymi.

Manicure ombre

Ombre to styl manicure, w którym uzyskuje się gradient kolorów. Zwykle jasny odcień stopniowo przechodzi w ciemny ton, od podstawy do góry, ale działa również odwrotna formuła. Ombre to doskonały sposób na dodanie oryginalności manicure.