Jak nosić dżinsy by zawsze wyglądać stylowo?

Dżinsy to swego rodzaju symbol demokracji, ubrania, które noszą wszyscy, które można nosić bez względu na kontekst i bez których nikt się nie obejdzie. Trudno wyobrazić sobie nowoczesną garderobę bez jeansów. Dżinsy są praktyczne, uniwersalne i stylowe. Ale jak je nosić, żeby wyglądać stylowo? Oto 5 błędów, których powinieneś unikać.

1. Talia

Najlepsze dżinsy to te z wysokim stanem. A dżinsy z niskim stanem nie są już aktualne. Dziś ten element garderoby wygląda nie na miejscu i bez smaku. A do tego zniekształca kobiecą sylwetkę. Brzuch staje się długi i masywny, nogi krótkie, biodra duże, a kostki strasznie cienkie. Problem w tym, że wiele kobiet nie rozumie różnicy między niską talią a średnią talią. Oto różnica.

2. Dżinsy z mankietami

Wiele kobiet nadal je nosi, ale nie zapominaj, że każda podszewka z materiału tworzy dodatkową poziomą linię, która sprawia, że ​​nogi wyglądają na krótsze. Efekt jest odczuwalny nawet przy długich, cienkich nogach. Ale jeśli jesteś niski i pulchny, zastanów się dobrze przed założeniem tych spodni.

3. Kieszenie

Im większa odległość między kieszeniami, tym szersze biodra. Dlatego jeśli masz obfite biodra, staraj się unikać dżinsów z rozstawionymi kieszeniami, a jeśli masz wąskie biodra, te modele są tym, czego potrzebujesz, aby dodać objętości pośladkom.

Im wyżej zaszyte są kieszenie, tym bardziej zaokrąglone będą Twoje pośladki. Unikaj modeli dżinsów z niską kieszenią, ponieważ będziesz wyglądać wulgarnie, śmiesznie i nie na miejscu. Ale nie popadaj też w drugą skrajność.

Im większe kieszenie i kąt nachylenia, tym szersze biodra. Taki model nie jest polecany kobietom pulchnym i o obfitych biodrach.

4. Pas do dżinsów

Zalecamy również zwrócenie uwagi na linię paska. Model po lewej stronie (o prostym kroju) sprawi, że pośladki będą bardziej płaskie, a model po prawej (z łukowymi wycięciami) zaokrągli pośladki. Im ostrzejszy kąt, tym cieńsza postać.

5. Szwy wzdłuż nogawki

Ukośny szew psuje spodnie. Dzięki krojowi nogi wyglądają krzywo i odpychająco. Ponadto tworzy dodatkową objętość, która jest zbędna.

Czytaj więcej: Jak pomalować paznokcie do pracy: 30 eleganckich wzorów