Jak malować kwadratowe paznokcie? 50 eleganckich wzorów

Kwadratowe paznokcie to najlepszy wybór dla każdej dziewczyny. Są odpowiednie na wakacjach, w biurze i na gali. Dlatego dzisiaj oferujemy 50 pomysłów na zdobienia paznokci na krótkie kwadratowe paznokcie.

Piękne krótkie wzory paznokci

Jeśli chcesz, aby Twój manicure wyglądał kobieco i z wdziękiem, projekt musi być odpowiedni. Uwaga: jasne motywy w postaci jagód i owoców są zawsze modne, ale można je uzupełnić elementami graficznymi.

Czarny jest również dopuszczalny w manicure, jeśli nie jest głównym kolorem.

Planujesz wakacje nad morzem? Wtedy nie ma nigdzie bez takich morskich motywów!

Motywy kwiatowe to kolejny niezwykle popularny motyw manicure.

Niebieski to kolor nieba i morza, więc jego obecność w manicure jest koniecznością!

Im krócej, tym lepiej. Matematyka jest prosta: krótkie paznokcie oznaczają zadbane paznokcie. A zadbane paznokcie to piękne paznokcie.

Takie modele nadają się na każdą okazję i harmonijnie komponują się z każdym strojem. Krótkie paznokcie chętnie przyjmą nawet wyszukany wystrój.

Kwadratowy kształt paznokci jest popularny ze względu na swoją praktyczność, ale także dlatego, że stosunkowo łatwo się obiera.

Kwadratowe paznokcie są stylowe, praktyczne, kojarzą się z każdym strojem i są mniej wrażliwe na uderzenia. Podstawowy ton można uzupełnić brokatem, kamykami, geometrycznymi wzorami, abstrakcyjnymi wzorami lub kwiatami.