Jak Kształt kciuka może wyjawić prawdę o twojej osobowości ?

5 CECH OSOBOWOŚCI, KTÓRE MOŻNA ROZPOZNAĆ PO KSZTAŁCIE KCIUKA

Czy wiesz, że nie tylko gesty rąk mówią o Twojej osobowości i charakterze, ale także kształt palców? Tym razem nie będziemy mówić o chiromancji, ale o genach, które określają, jaki kształt będą miały dłonie danej osoby, w szczególności kciuk.

Wiele można powiedzieć o charakterze osoby z kształtu ust, nosa, a nawet ze zmarszczek na twarzy. Na charakter i nawyki osoby wpływają nie tylko cechy wrodzone, ale także cechy nabyte. Niektóre z nich można przeanalizować. W tym filmie dowiesz się o pięciu kształtach kciuków powiązanych z 5 typami znaków.

Przyjrzyj się uważnie temu zdjęciu i wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.

Typ A.

Paliczki kciuka mają mniej więcej taką samą długość.

Są ludźmi zrównoważonymi i towarzyskimi, są otwarci, przyjaźni, mają wielu przyjaciół. Dążą do nowej wiedzy, łatwo przyswajają nowe informacje, mogą udzielić przydatnych rad, wsparcia i pomocy w trudnych czasach.

Typ B.

Paliczki paznokcia są dłuższe. Takie osoby są perfekcjonistami, preferują idealny porządek we wszystkich sferach życia, zwracają uwagę na nawet najmniejsze szczegóły. Są bardzo wybredni w swoim otoczeniu; tylko ludzie sukcesu i godni są wybierani na przyjaciół. Zwykle wiele osiągają w życiu, ponieważ wszystko obliczają na kilka kroków do przodu.

Typ C.

Drugie paliczki są dłuższe niż czubek. Są ludźmi pracowitymi i zmotywowanymi, pokonują przeszkody na drodze do sukcesu kosztem wielkiego wysiłku. Ci ludzie są trudni do kontrolowania i manipulowania, są pewni siebie i kierują się wyłącznie własnym umysłem. Nie lubią hałaśliwego otoczenia, nie mają wielu bliskich przyjaciół i osób, którym ufają; przede wszystkim cenią rodzinę.

Typ D.

Kciuk jest krzywy nawet w swobodnym stanie.

Ten typ kciuka zdradza charyzmatyczną i artystyczną osobowość z oryginalnością i spontanicznością. Tacy ludzie są inteligentni, bardzo ciekawi, szybko dostosowują się do nowych warunków, bardzo skrupulatnie dobierają przyjaciół. Mówi o charyzmatycznej i artystycznej osobowości, która ma oryginalnie myśli i nie działa według standardów. Tacy ludzie są wyjątkowo inteligentni.

Warto zauważyć, że są ciekawi, łatwo dostosowują się do każdych warunków i starannie dobierają przyjaciół.

Typ E.

Kciuk w stanie spoczynku tworzy prostą linię. Są to bardzo uparte i prostolinijne osobowości, przyzwyczajeni do osiągania celu za wszelką cenę. Wiedzą, jak kontrolować swoje emocje, zawsze podejmują decyzje z „zimną” krwią. Tacy ludzie nie są zbyt rozwlekli, ale zawsze są gotowi pomóc w trudnych chwilach.

Leave a Reply