Jak kształt brwi zmienia twarz: Gwiazdy, które zmieniły swój wygląd!

Aby radykalnie zmienić swój wygląd, możesz spędzić miesiące na odchudzaniu, godziny zabiegów kosmetycznych i całkowicie odnowić swoją garderobę. Ale zmianę można osiągnąć w 15 minut, po prostu dostosowując kształt brwi. Przyjrzyjmy się, jak ta prosta procedura dramatycznie wpłynęła na wygląd celebrytów.

Gwen Stefani, ówczesna wokalistka popularnej grupy No Doubt, była jedną z trendsetterek w trendach kosmetycznych lat dziewięćdziesiątych i na początku zera. Dawno, dawno temu cienkie brwi, solidnie obrysowane niebiesko-czarnym ołówkiem, takie jak Stephanie na zdjęciu, były naprawdę uważane za szczyt stylu.

Później Gwen przez długi czas polegała na cienkich brwiach.

Różnica jest oczywista: teraz Gwen nosi grube brwi, które stały się modne kilka lat temu i nie tracą dziś na aktualności.

Aktorka Mila Kunis nie zawsze była właścicielką sobolowych brwi, które dziś nadają jej ogromnym oczom wyjątkową głębię. Na początku swojej kariery Kunis wybrała niezwykle cienki kształt brwi.

I nawet gdy aktorka przestała gorliwie wyrywać brwi, nierównomiernie ufarbowane brwi nie dodawały jej uroku.

Na szczęście Mila odłożyła pęsety, dostała pędzelek do czesania i najprawdopodobniej wpadła w ręce prawdziwie profesjonalnego wizażysty. Dziś młoda matka ma jedne z najpiękniejszych brwi w Hollywood.

Nie możemy zignorować aktorki Megan Fox. Korekta linii wzrostu brwi odegrała ważną rolę w zmianie wyglądu gwiazdy.

Megan Fox na początku swojej kariery.

Dziś kreacja kształtu brwi, podobnie jak Megan Fox, pojawia się na listach najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

Modelka Kate Moss przyznała, że ​​bardzo martwiła się o swoje zbyt cienkie brwi, które natura jej nagrodziła.

Przez bardzo długi czas Kate była prześladowana przez wygląd jej brwi: ciągle eksperymentowała. Czasami nie jest to zbyt udane.

Kate nie została właścicielką grubych i szerokich brwi, ale w końcu wybrała odpowiedni kształt i kolor.

Coleen Rooney w młodości, jak wielu, nadużywał kształtowania brwi.

I tak jak wielu, nie zaniedbała tatuażu na czarną brwi, który kiedyś wydawał się stylowy, ale dziś wygląda co najmniej śmiesznie.

Dziś twarz Rooneya zdobią zakrzywione brwi w naturalnym kolorze.

Aktorka Keira Knightley zawsze miała dość grube brwi, ale wydaje się, że we wczesnej młodości nie wiedziała o konieczności ich czesania.

Decyzja aktorki (lub jej wizażystki) o ukształtowaniu brwi była zdecydowanie słuszna. Szkoda, że ​​zapomnieli, że kształt i długość obu brwi musi być taka sama.

Dziś symetryczne, gęste, dobrze zarysowane brwi Keiry Knightley zdecydowanie zdobią pełną wdzięku twarz aktorki.

Piosenkarka Taylor Swift od dawna pojawia się z ciągami brwi. Niestety jej brwi były zbyt nisko opuszczone i nierównomiernie zamalowane.

Dziś zalotne brwi Taylor są jedną z najbardziej uderzających cech w wyglądzie piosenkarki.

Jednak jakiś czas temu dziewczyna wystąpiła w magazynie Wonderland, na okładce którego wydawała się zupełnie nie do poznania. Wizażyści stworzyli dla Taylor piękny look z grubymi, szerokimi brwiami.

Modelka i aktorka Lily Cole znana jest z ognistych rudych włosów, porcelanowej skóry i niezwykłych rysów twarzy. Jednak przez długi czas gwiazda nie przejmowała się kształtem brwi.

Później dziewczyna zaczęła pracować nad kształtem i kolorem brwi, ale nieudolnie nałożone cienie o czerwonawym odcieniu wcale nie pomogły stworzyć nieskazitelnego obrazu piękna.

Dziś model znalazł idealny kształt i kolor.

Aktorka, piosenkarka i towarzyska Lindsay Lohan zmieniła kolor brwi, aby pasował do włosów. To całkiem logiczne. Forma musiała być jednak dopracowana ostrożniej.

Później dziewczyna zaczęła delikatnie czesać brwi …

Dziś do asymetrycznych i nierównomiernie ubarwionych brwi dodano kontur w kolorze marchwi.

Piosenkarka Katy Perry jest nam dziś znana nie tylko ze swoich hitów, ale także ze swoich jasnych obrazów i wyrazistej twarzy. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej…

Dziś brwi Katy Perry są przedmiotem zazdrości wielu dziewczyn!

Twarz aktorki Renee Zellweger zdobiły wdzięczne brwi o wyrafinowanej krzywiźnie.

Wtedy aktorka postanowiła pozbyć się zakrętu i zdecydowała się na gładsze brwi.

Twarz Rene wygląda dziś trochę inaczej. I nie chodzi tylko o dużą liczbę zabiegów kosmetycznych, ale także o to, że Zellweger odmówił stosowania makijażu brwi.

Czy uważasz, że brwi Kate Middleton zawsze były wzorowe? Nieważne jak to jest!

Niezwykle cienkie brwi kiedyś „ozdobiły” twarz przyszłej żony następcy tronu brytyjskiego.

Dziś twarz księżnej wygląda bardziej gładko niż wcześniej. Po części wynika to z prawidłowego kształtu brwi.

Czytaj więcej: 3 kolory ubrań, które odejmą ci kilka lat. Czary, które działają

Leave a Reply