Jak kolor włosów i odpowiednia fryzura mogą zmienić Twój wygląd!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, nie spiesz się do chirurga plastycznego, lepiej zapisać się do dobrego fryzjera. Właściwa fryzura i dobrze dobrany odcień włosów może sprawić, że każda przeciętna dama stanie się piękna.

10 przekształceń przed i po stylistce

Asymetria i prawidłowy odcień włosów dosłownie odmieniły to piękno. Grzywka ukrywa zmarszczki na czole, a jasny odcień nadaje kobiecie świeżości.

Jeśli jesteś odważną i pewną siebie kobietą, zalecamy wypróbowanie fryzury pixie z wydłużoną grzywką. Nie zapomnij też o odcieniu skóry. Czasami szary kolor może się odmłodzić.

W przypadku dojrzałych pań najlepiej zrezygnować z długich włosów, zwłaszcza jeśli nie wyglądają na zbyt gęste i zdrowe. Zamiast standardowego koka – odważna fryzura, która wizualnie odmładza i piękny odcień włosów.

Ta piękna kobieta stała się po prostu bez skazy – asymetria poprawiła jej twarz, a jasne kosmyki dosłownie otworzyły jej oczy.

Ten przykład transformacji można nazwać – od babci do eleganckiej damy. Krótka fryzura, elegancka asymetria, piękne ubarwienie – to wszystko, czego kobieta potrzebuje do zmiany.

Początkowo nie było tu rażących błędów, ale kilka współczesnych detali dosłownie odmłodziło tę kobietę.

Niestaranne fryzury i rozczochrane włosy zostaw 20-latkom. Musisz wyglądać nieskazitelnie, a ta sztuczka nie działa po 40, bo twoje włosy nie są już tak elastyczne i zdrowe jak wcześniej.

Możesz także zdecydować się na fryzury, które prawidłowo oprawią owal twarzy, na przykład kudłatą fryzurę z wydłużonymi bocznymi grzywkami.

Modna fryzura i odpowiedni odcień włosów mogą podnieść poziom stylu i szyku.

Jeśli masz pełną twarz, zrezygnuj z fryzury carre na rzecz asymetrycznych fryzur. A jeśli odpowiednio ufarbujesz włosy, Twoja twarz stanie się bardziej wyrazista i pełna życia.

Czytaj więcej: Piękne, nietypowe i modne fryzury dla 50-letnich kobiet na 2021 rok