Jak kochać mężczyznę? 12 Zasad miłości

CZYM JEST PRAWDZIWE SZCZĘŚCIE

Bądź szczęśliwa i kochaj dobrze. Co to oznacza i czy możemy kochać źle? Kochać to kochać i to wszystko. I prawdopodobnie się z tym zgodzisz. Ale co jeśli powiem, że eksperci widzą różnicę między dwoma sposobami kochania i szczęścia?

Psycholodzy twierdzą, że szczęście, oznacza przede wszystkim dbanie o swoje samopoczucie i nastrój. Nie rozumiesz o co chodzi? Zostań z nami do końca, a powiemy Ci o 12 sposobach na szczęście w związku. Zaczniemy od ciebie a skończymy na partnerze.

 1. Nie jesteś odpowiedzialna za wszystko co dzieje się w Waszym związku.

Jeśli pracujesz w 2-3 pracach, wracasz do domu i nadal musisz wykonywać wszystkie prace domowe, to o jakim szczęściu możemy rozmawiać w związku? Nie powinnaś się męczyć i pozbawiać siebie odpoczynku, wszystko to prowadzi do wewnętrznego zniszczenia i utraty energii. Ostatecznie wszystko to negatywnie wpłynie na twoich domowników, a zwłaszcza na partnera.

 1. Posłuchaj siebie.

Często chcąc pomóc wszystkim uszczęśliwiasz wszystkich wokół, zapominając o sobie. To bardzo dobrze, jeśli opieka nad innymi przynosi szczęście. Ale co jeśli nie? Zastanów się, jak możesz zadbać o siebie?

 1. Prawdziwe kochanie wcale nie oznacza narzucania sobie miłości ani duszenia człowieka swoją miłością, w zamian domagając się od niego uwagi.

Twoje życie powinno być interesujące. Nie rezygnuj ze swojego hobby, nie zrywaj relacji z przyjaciółmi i rodziną. Nie tylko Twój partner jest najciekawszym i najważniejszym obiektem w twoim życiu.

 1. Dbanie o swój nastrój oznacza radość z tego stanu.

Naucz się cieszyć wszystkim, co robisz. Każdego ranka poświęć sobie 15-20 minut, aby być sam na sam ze sobą, wypij filiżankę herbaty lub kawy i nastrój się na nowy pozytywny dzień.

 1. Właściwa miłość oznacza właściwą komunikację.

Prawdziwy mężczyzna wyczuje kiedy coś cię dręczy. Powinnaś zawsze mówić mu o swoich uczuciach, na przykład: „Jestem zła”, „Jestem obrażona”, „Wydaje mi się, że już mnie nie potrzebujesz”. Warto nauczyć się, jak spokojnie wyrażać swoje pragnienia.

 1. Podczas rozmowy z mężczyzną obserwuj intonację i mimikę twarzy.

Nie zauważając tego sama, możesz wysyłać sygnały o swoich ukrytych uczuciach i nastroju. Często nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie jest twoje prawdziwe podejście do mężczyzny. Wszystko to opiera się na tym, co wyniosłaś z domu, na relacjach między rodzicami, na tym, jak twoja matka traktowała twojego ojca, i na twoim stosunku do mężczyzn w ogóle.

 1. Prawidłowe kochanie oznacza bycie otwartym.

Mężczyźni nie rozumieją kobiecych wskazówek. Pewna siebie kobieta nie będzie się ukrywać, będzie mówić wprost o swoich pragnieniach.

 1. Prawidłowe kochanie oznacza wdzięczność.

Oznacza to szczere podziękowania i radość z tego, co robi mężczyzna. Bardzo ważne jest, aby dostrzegać dobro w jego działaniach, a nie skupiać się tylko na błędach.

 1. Prawdziwa miłość oznacza nie plotkowanie o swoim mężczyźnie.

Przede wszystkim sam go wybrałaś, co oznacza, że ​​nie powinnaś mówić mamie ani koleżankom o tym, z jakim „potworem” mieszkasz. Po drugie, podważasz jego autorytet i przeciwstawiasz się mu.

 1. Prawidłowe kochanie oznacza znajomość języka miłości, który mówi twój mężczyzna, i wiedzieć, co jest dla niego ważne – twoja czułość, wspaniale przygotowany obiad, schludne mieszkanie, pochwała lub małe niespodzianki.
 2. Prawdziwe kochanie to szanowanie człowieka.

Szacunek zawsze opiera się na prawdziwych osiągnięciach i niekoniecznie materialnych, cechy duchowe również wymagają poważnej pracy. Szacunek dla człowieka oznacza poszanowanie jego pragnień i przestrzeni osobistej.

 1. Dobrze jest kochać, wierzyć w człowieka i nie wątpić w niego i jego zdolności.

Wierzyć oznacza dostrzec w nim potencjał, a jeśli nie widzisz i nie wierzysz w jego zdolność, pozostaw to innej kobiecie, która zobaczy to, czego Ty nie możesz. I wcale nie dzieje się tak, ponieważ jesteś zła lub nie możesz tego zrozumieć, ale dlatego, że masz inny punkt widzenia.

 

Leave a Reply