Jak Kate Middleton będzie wyglądać na starość: zdjęcie matki, które poruszyło fanów

Fani rodziny Królewskiej byli zachwyceni ostatnimi zdjęciami Carole Middleton. Ich zdaniem tak będzie wyglądać Kate w bardziej dojrzałym wieku.

Wielka Brytania świętowała Dzień Matki. Z tego powodu sieci społecznościowe zapełniły się zdjęciami członków rodziny królewskiej. Zostały one dobrze ukryte przed oczami świata, ponieważ nikt ich wcześniej nie widział. Na przykład James Middleton udostępnił wcześniej niewidziane zdjęcie zrobione w dniu swojego ślubu z okazji Dnia Matki. Młodszy brat księżnej Walii zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym przytula Carole Middleton, z podpisem: „Sprawiasz, że mój świat się kręci. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki dla wszystkich matek, a szczególnie dla Ciebie.”

Na zdjęciu uśmiechnięta Carole ma na sobie sukienkę z kolorowym nadrukiem Temperley London za 4000 złotych . Matka pana młodego przyjechała na jego ślub z Alize Thévenet do Francji w gminie Bormes-les-Mimosas. W tym wielkim dniu pożyczyła Francuzce własną suknię ślubną, w której poślubiła Michaela Middletona w 1980 roku. Po ceremonii w ratuszu Alize i James świętowali zjednoczenie losów z około 50 osobami w winnicy Chateau Leoube w winnicy we wsi, która produkuje jedne z najlepszych win różowych w Prowansji.

Carole i Michael Middleton przybywają na nabożeństwo Bożonarodzeniowe ,,Razem na Boże Narodzenie” w opactwie westminsterskim w Londynie, 16 grudnia 2022 rok

Fani Rodziny Królewskiej pokochali ten uroczy gest i skomentowali, jak dobrze James i Carol wyglądają na zdjęciu. Wielu stwierdziło również, że zdjęcie daje wyobrażenie o tym, jak Kate będzie wyglądać na starość. Księżna Walii przypomina swoją matkę wyglądem, stylem i osobowością, a według fanów Kate wciąż podąża jej śladami.

Z okazji Dnia Matki opublikowano nowe zdjęcia Kate z trójką dzieci. Zdjęcia rodzinne zostały zrobione podczas cieplejszych miesięcy w Sandringham. Najwyraźniej tego samego dnia co walijska kartka świąteczna 2022 autorstwa Matta Porteousa. Przedstawiają księżną Walii ubraną w białą haftowaną koronką bluzkę, dżinsy i białe trampki.

Książęta George i Louis siedzą na drzewie w szortach i koszulkach polo, a księżniczka Charlotte jest ubrana w dżinsowy kombinezon. „Szczęśliwego Dnia Matki od naszej rodziny ” – czytamy w opisie pod postem.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!