Jak farbować siwe włosy: 5 modnych odcieni, które odejmą ci lat!

Siwe włosy nie są w żadnym wypadku powodem, by wątpić w twoją kobiecość i atrakcyjność. Jednak srebro we włosach nadal komplikuje niektóre panie, więc metodycznie je zabarwiają. Aby ponownie nie martwić się o włosy, lepiej wybrać odpowiednią kolorystykę.

1. Zimny ​​blond

Zimny ​​blond odmładza twarz, odświeża wizerunek i dobrze rozrzedza niedoskonałości cery. Ten kolor to naturalny dodatek do siwych włosów. Biały, jednorodny korzeń nie będzie widoczny na tle jasnych pasm.

2. Truskawkowy blond

Truskawkowy blond to jeden z najpopularniejszych odcieni do włosów w ostatnich latach. Ten odcień odmładza twarz i bardzo łatwo nakłada się na siwe włosy. Kolor ma inne nasycenie, które ewoluuje kursywą od tonów ledwo zauważalnych do tonów bardzo intensywnych.

3. AirTouch

AirTouch to złożona technika koloryzacji, w której praktycznie nie ma kontrastów, ponieważ miesza różne odcienie w oparciu o ten sam ton. Ta sztuczka dodaje objętości i sprawia wrażenie naturalnego koloru. Jeśli balayage jest dobry dla brunetek, AirTouch jest idealny dla blondynki, ponieważ nadaje włosom naturalny wygląd i nie wymaga częstego odświeżania.

4. Podświetlanie jasnym odcieniem

Protoplastą techniki Air Touch jest klasyczne rozświetlanie, za pomocą którego można również skutecznie ukryć odrastające siwe włosy. Jedyną różnicą między tymi dwiema opcjami kolorowania jest szerokość pasm. W rozświetlaniu pasemka są większe, przez co efekt maskowania siwych włosów jest mniej wyraźny. Jeśli masz pojedyncze szare pasma porozrzucane po całej głowie, możesz bezpiecznie wypróbować tę technikę.

5. Karmelowy odcień

Odcień pośredni między jasnymi i ciemnymi kolorami to ciepły blond kolor. Niech nie ukrywa siwych włosów, ale z drugiej strony ich nie zdradza, jak ciemne czy czerwone kolory. Karmel to wybór kobiet, które nie chcą farbować włosów na blond lub robić kosztownego skomplikowanego kolorowania, ale są gotowe raz w miesiącu przyjść do mistrza na profesjonalne.