Jak dobrze wyglądać na zdjęciach? 3 złote zasady fotogeniczności

Wiele kobiet błędnie uważa, że ​​twarz powinna zajmować środek kadru, aby uzyskać dodatkową symetrię. Ale w rzeczywistości ta aranżacja wcale c nie przynosi korzyści. Oto, co zrobić, aby dobrze wyglądać na zdjęciach.

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach?

Pamiętać. Głowa nigdy nie powinna znajdować się pośrodku kadru. W przeciwnym razie na dole zdjęcia pozostanie mało miejsca i uzyskasz garbatą postawę.

Im wyżej glowa, tym lepiej. W ten sposób będziesz wyglądać na wyższego, zdrowszego i pewniejszego siebie. To samo dotyczy selfie. Spójrz na te zdjęcia, a zauważysz, że różnica jest znaczna.

Szukaj równowagi. Nie podnoś głowy zbyt wysoko, ponieważ spowoduje to wyeksponowanie podwójnego podbródka, ale nie przechylaj jej do przodu, jeśli nie chcesz mieć ciężkiego i złośliwego wyglądu. Trzymaj podbródek prosto lub lekko pochyl się w kierunku jednego z ramion.

W myślach podziel ramkę na trzy równe części. Oczy powinny znajdować się w górnym segmencie, a usta w środkowym segmencie. To najprostszy sposób na uzyskanie pięknych zdjęć.

Zasada działa tak samo w przypadku zdjęć od stóp do głów. Zdjęcie powinno również przedstawiać głowę i nogi, a między głową a górną granicą kadru powinno być wystarczająco dużo miejsca. Jeśli nie ma już miejsca, cofnij się trochę.

Czytaj także: Bogata kobieta ubiera się prosto: 24 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!