Jak dobrać spódnicę, by wyglądać szczuplej?

Jednym z najbardziej poszukiwanych i kobiecych elementów garderoby są spódnice. Spódnica dodaje każdej kobiecie kobiecości, zmysłowości i elegancji. Ale jeśli masz szerokie biodra, musisz uważać, bo nie każda spódnica Ci odpowiada. Zobaczmy, które wzory spódnic sprawią, że będziesz wyglądać na szczuplejszą.

1. Spódnica z rozcięciem

Spódnice z rozcięciem są dobre z dwóch powodów. Najpierw szczelina tworzy pionową linię, a pionowe linie sprawiają, że nogi wyglądają na cienkie. Po drugie, rozcięcie eksponuje nogę i przenosi ostrość z bioder na nogi. Akcent, często zwycięzca. Taka spódnica doda Ci pewności siebie i wyróżni się z tłumu.

2. Spódnica w kształcie litery A

Ta spódnica bardzo pomaga, jeśli masz obfite biodra, ponieważ podkreśla talię i sprawia, że ​​wygląda na bardzo szczupłą. Dodatkowo spódnica zakrywa biodra i równoważy strój. Spódnica w kształcie litery A podkreśli Twoją delikatność i sprawi, że będziesz wyglądać na szczuplejszą.

3. Spódnica ołówkowa

Spódnica ołówkowa nadaje się do eleganckich klasycznych stylizacji. Jest ponętna i kobieca, ale jednocześnie wygląda dość surowo. Ta spódniczka podkreśli Twoje ponętne i zmysłowe kształty, ale jednocześnie wydłuży Twoją sylwetkę.

4. Luźna spódnica z plisą

Spódnica imprezowa zapinana na jeden guzik lub sznurkiem jest dobra zarówno do strojów casualowych, jak i biurowych, zwłaszcza jeśli są noszone na szpilkach, które sprawiają, że nogi wyglądają na długie i pełne wdzięku. Polecamy wybrać model z wysokim stanem i długością za kolano, który jednocześnie prezentuje się przyzwoicie i zmysłowo.

5. Spódnica z wysokim stanem

Nawet jeśli jesteś pulchna, twoja talia powinna być podkreślona. Ubrania, które całkowicie zakrywają talię lub ją obniżają, na gorsze odmieniają sylwetkę. Nogi wyglądają na krótsze, a talia szersza. Szukaj spodni z wysokim stanem, sukienek, spódnic i topów.