Jak dobrać fryzurę w wieku 50+? Top 5 fryzur przeciwstarzeniowych

Zmiana wizerunku oznacza przede wszystkim nową fryzurę. W wieku dorosłym styl już się ukształtował, ale nie zaszkodzi odświeżenie wizerunku. Jakie fryzury są najlepsze dla starszych kobiet? Oczywiście te, które wizualnie odmładzają. Oto 5 fryzur, które sprawią, że będziesz wyglądać młodziej.

1. Fryzura bob-carré

Idealne rozwiązanie dla dojrzałych pań. Fryzura jest bardzo modna, elegancka i uniwersalna. Ta fryzura łatwo dopasowuje się do każdego typu twarzy, dobrze wygląda na różnych strukturach włosów, jej stylizacja nie będzie trudna. Bob-carre jest odpowiedni zarówno w casualowym, jak i wieczorowym – przy odpowiedniej stylizacji.

2. Fryzura Garcon

Doskonały wybór dla miłośników odważnych chłopięcych stylizacji, doskonale odmładza i dodaje objętości. W ogóle nie musisz stylizować tej fryzury. Pielęgnacja włosów nie zajmie czasu. Fryzura nadaje się zarówno do pasm prostych, jak i falistych.

3. Fryzura Pixie

Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, uniwersalna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

4. Fryzura Carre

Klasyczna kobieca fryzura nie traci na aktualności, wręcz przeciwnie, co roku zyskuje nowe, świeże detale. Carre nadaje się do każdego rodzaju twarzy, najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią długość i kształt grzywki. Carre wygląda wspaniale oprócz nowoczesnego rodzaju barwienia – shatush, ombre, air-touch, balayazh.

5. Fryzura Gavroche

Taka fryzura wygląda romantycznie, niecodziennie i autentycznie. Wśród dziesiątek modnych fryzur w 2021 roku fryzura gavroche z pewnością wyróżnia się naturalnością, prostotą i kobiecością.