Jak brunetki farbują włosy w 2022 roku? Trendy, technika i zdjęcia

Elegancka fryzura w połączeniu z prostym i stylowym kolorem to najlepsza opcja na stworzenie fenomenalnego wyglądu. Rzadko kobiety, które po urodzeniu mają określony kolor włosów, zmieniają go w przeciwnym kierunku. Jednak niektóre brunetki postanawiają spróbować nowych rzeczy, więc już dziś zobaczymy, jak i w jakich kolorach kobiety farbują włosy w 2022 roku.

Kolorystyka monochromatyczna

Piękne i stylowe techniki kolorowania z przejściami kolorów wyglądają bezbłędnie. Ale nic nie zastąpi głębokiego ciemnego odcienia w monochromatycznym designie. Brunetki wybierają dla siebie kolory takie jak: czarny, brązowy, czekoladowy i kasztanowy, które doskonale podkreślają ich nienaganną urodę.

W tym roku warto wybrać bardziej naturalny wygląd, aby nie ukrywać swojego naturalnego koloru włosów, a wręcz przeciwnie, należy go podkreślić i rozświetlić.

Technika Ombre i Sombre

Technologie nie są nowe, ale nadal są bardzo popularne. Osobowości medialne bardzo często stosują tę technikę. Ombre to płynne przejście koloru od nasady do końcówek, a sombre jest malowany zarówno w pionie, jak i w poziomie w ten sam sposób.

Balejaż

Ta kolorystyka jest preferowana bardziej dla kobiet, które już nie uczęszczają do szkoły. Jeśli masz czarne brązowe i jasnobrązowe włosy to balejaż wraz ze stopniowaną fryzurą jest doskonałą i modną opcją.

Babylights

Nowością sezonu jest kolorystyka, w której włosy rozjaśniają się dzięki czemu wydają się mocniejsze oraz gęstsze. Technologia ta zyskuje coraz więcej pozytywnych recenzji gwiazd Hollywood.

Włosy w kolorze tęczy

Wiele osób uważa, że ​​wielokolorowe włosy wyglądają pięknie tylko na blond włosach. W rzeczywistości technika farbowania pozwala nadać włosom tęczę, nawet jeśli masz naturalnie ciemny odcień włosów. Najjaśniejsze i najbardziej nasycone odcienie są odpowiednie dla wyrafinowanych brunetek. Musisz być przygotowany na to, że zabieg potrwa bardzo długo, ale wynik na pewno Ci się spodoba i będziesz z niego bardzo zadowolona.

Jeśli tak bogata kolorystyka cię przeraża, możesz stworzyć ukrytą tęczową kolorystykę lub ozdobić przednie pasma włosów w jasnym kolorze, tworząc w ten sposób mniej rzucającą się w oczy fryzurę.

Każdy nowy sezon przynosi nam różne rodzaje koloryzacji, ale niektóre pozostają w modzie od dłuższego czasu. Brunetki mają nieco trudniejsze zadanie do dokonania zmian w kolorze włosów, ale dzięki odpowiedniej stylistce i technologii kobiety stają się znacznie piękniejsze i zgodne z trendami mody.

Czy próbowałaś zmian w kolorze włosów? Jaką technologię lubisz najbardziej? Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii, opowiedz nam o tym w komentarzach.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!