Humorystyczny horoskop: sprawdź poziom psotliwości swojego męża

Chcesz wiedzieć, jak podły jest twój mąż po znaku zodiaku? Miłej lektury, mamy nadzieję, że będziemy mogli Cię rozweselić!

Baran

Pretensjonalny Baran. Lubi, gdy wszyscy w domu przestrzegają jego zasad i rozkazów. Przygotuj posiłek, umyj naczynia, posprzątaj, zrób pranie, a potem możesz odpocząć przez pięć minut.

Byk

Byk to niegrzeczny drań. Tacy małżonkowie nie słyszeli o słownie ‘nie’. Wymyśli pocałunki i uściski, czy ci się to podoba, czy nie.

Bliźnięta

To bystry dranie. Tak, to z pewnością brzmi dziwnie. Ale niestety tak właśnie jest. Nosiciele tego znaku zodiaku osiągają godne pozazdroszczenia wyżyny w swoich karierach, ale absolutnie nie wiedzą, jak budować relacje.

Rak

Rak – pretensjonalny drań. Na komodzie znajduje się kurz, w zlewie łyżeczka, a pranie czeka w łazience. Żona Raka musi być nienaganną panią domu.

Lew

Lew to dumny drań. Nie lubi się przeciwstawiać sobie. Trzeba się o niego troszczyć jak o  małą dziewczynkę. A jeśli jesteś również dumna, to na pewno nie można uniknąć kłótni rodzinnych.

Panna

Mężczyźni spod znaku Panny to mądre dranie. Nauczy cię, jak żyć. Czasami ci małżonkowie aktywują syndrom zbawiciela. Więc dużo słyszysz o swoich nowych diagnozach i urazach. Musisz być cierpliwa.

Waga

Waga to samolubny drań. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem poświęcają wszystkie swoje lata na karierę, naukę i studia. W ich życiu zajmiesz tylko niewielką część.

Skorpion

Skorpion to toksyczny drań. Jeśli trochę przytyjesz lub dostaniesz trądziku, dowiesz się o tym w pierwszej kolejności od swojego męża. Nawet ty sama nie będziesz miał czasu, aby zauważyć, jak to wszystko się stanie, bo on powie Ci to pierwszy.

Strzelec

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku to mądrzy dranie. Chcesz mieć dużą rodzinę z dużą ilością pięknych dzieci? Poślub Strzelca. Uwierz nam, nie pożałujesz.

Koziorożec

Koziorożce to naiwne dranie. Nie dowie się o Twoich kochankach czy impulsywnych wydatkach z rodzinnego budżetu, dopóki nie powiesz mu całej prawdy.

Wodnik

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku to znakomici darnie. Uwielbia wykwintne smakołyki, drogie ubrania i piękne kobiety. Jeśli Twój mąż ma taki znak zodiaku, to musi Cię uważać za najlepszą osobę.

Ryby

Ryby to ostrożne dranie. Są głupi, ale wiedzą jak wesprzeć i wiedzą kiedy wyciągnąć pomocną dłoń na czas. Więc nie denerwuj się niepotrzebnie.