Gwiazdy urodzone w tym samym roku! Kto by tak pomyślał?

Przeglądając kanały telewizyjne, zobaczyłam na ekranie zdjęcia Marilyn Monroe i królowej Elżbiety. Co może połączyć te dwie kobiety? Włączyłam dźwięk i dowiedziałem się, że to znane osoby urodzone w tym samym roku. Nigdy bym nie pomyślała, że ​​są w tym samym wieku! Zaczęłam zagłębiać się jeszcze bardziej. Byłam więc zszokowany, gdy odkryłam kilka gwiazd, które urodziły się w tym samym roku. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się kim one są!

Igor Nikołajew i Antonio Banderas

Igor Nikolaev i Anthony Banderas urodzili się w 1960 roku i mają teraz 62 lata. Nigdy bym w coś takiego nie uwierzyła!

Wiktor Tsoi i Jim Carrey

Rok 1962 przyniósł na świat jednocześnie dwie legendy. Dla fanów muzyki rockowej ten rok stał się znaczący ze względu na narodziny solisty grupy Kino Viktor Tsoi’a. Ale dla miłośników dobrego kina, w tym roku urodził się komik Jim Carrey.

George Clooney i Alexander Tsekalo

Nie ma na świecie kobiety, która mogłaby oprzeć się George’owi Clooneyowi. Tymczasem aktor skończył w tym roku 61 lat. Wraz z nim producent, artysta, prezenter i muzyk Alexander Tsekalo świętuje rocznicę.

Serghei Bodrov i Jared Leto

A oto kolejna para w tym samym wieku. Gwiazda filmu „Brat” Siergiej Bodrow urodził się w 1971 roku. Aktor skończyłby w tym roku 51 lat. Wokalista zespołu „Thirty Seconds to Mars” i aktor Jared Leto również ma 51 lat.

Anastasia Volchkova i Reese Witherspoon

Te dwie blond piękności urodziły się w 1976 roku. Pierwszą z nich jest rosyjska baletnica Anastasia Volochkova. Jej koleżanką jest hollywoodzka aktorka Reese Witherspoon. Nigdy bym nie zgadła, że obie kobiety mają po 46 lat.

Britney Spears i Ksenia Sobchak

Britney Spears nie jest już tą samą dziewczyną, która swoimi piosenkami podbija cały świat. I nic dziwnego, bo wiek popowej kobiety przekroczył już 40, ale jej koleżanka, rosyjska prezenterka i polityk Ksenia Sobczak z roku na rok wygląda coraz lepiej. Wydaje się, że czas dla niej biegnie wstecz.

Valery Meladze i Robert Downey

Rok 1965 zrodził dwóch złodziei serc publiczności. Piosenki Valery’ego Meladze już dawno zastąpiły całą bibliotekę muzyczną kobiet. Ale filmy z Robertem Downeyem Jr. uwielbiają nie tylko kobiety, ale także mężczyźni.

Natalia Oreiro i Elena Vaenga

Któż z nas nie pamięta, jak w telewizyjnym serialu „Dziki Anioł” główna bohaterka walczyła o swoją miłość, śpiewając piosenkę „Cambio Dolor”? Tak więc aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro, która grała Milagros, skończyła w tym roku 45 lat. Podobnie jak jej koleżanka, piosenkarka Elena Vaenga.

Natalia Vodianova i Kate Middelton

Te panie mogą walczyć o miano najpiękniejszej w tym samym wieku. Słynna modelka Natalia Vodianova urodziła się w 1982 roku. Mając 40 lat i pięcioro dzieci nie przeszkadza jej to wyglądać prawie tak samo jak na początku kariery. Tymczasem żona brytyjskiego księcia Williama i przyszłej królowej Kate Middleton nie ustępuje modelce ani pod względem popularności, ani zewnętrznego piękna.

Brad Pitt i Mikhail Efremov

Jeśli nie wiedziałaś, jak wyglądał Dorian Gray, który był zawsze młody, podziwiaj Brada Pitta. 58-letni aktor wygląda równie przystojnie jak 30 lat temu. Jego kolega, Michaił Efremow, urodzony w tym roku, wygląda bardziej naturalnie jak na swój wiek.

Jak widać, wygląd zależy nie tylko od predyspozycji genetycznych, ale także od właściwej pielęgnacji ciała i ogólnej jakości życia. Te porównania naprawdę dają do myślenia!