Gwiazdy, które mają najpiękniejsze brwi

Brwi odgrywają ważną rolę w wyglądzie kobiety. Równoważą rysy twarzy i nadają wyrazu twarzy. Brwi sprawiają, że wyglądamy inaczej. Ale czy na pewno wiesz, jak dobrać ich kształt, skoro jeszcze zaczęłaś je modelować? Bo jeśli chcesz być modna, musisz wiedzieć, jakie są trendy w modzie brwi. Oto 5 gwiazd, które wiedzą, co to znaczy mieć pięknie wypielęgnowane brwi.

Audrey Hepburn

Ciepła, elegancka i hojna – Audrey Hepburn była i pozostaje symbolem absolutnej elegancji i kobiecości. Aktorka przyznała, że ​​nigdy nie poprawiła brwi. Ale ich lekko widoczna krzywa i wyraźne kontury wzbudziły zazdrość milionów kobiet.

Warto jednak zauważyć, że prawie prosty kształt brwi, taki jak Audrey, nie jest dla wszystkich. Do tego potrzebne będą wysokie kości policzkowe i wyrazisty podbródek, w przeciwnym razie będziesz miała zbyt surowy wygląd.

Emilia Clarke

Emilia Clarke to aktorka, która podbiła publiczność swoją otwartością, prostotą i ekspresją. Jest kobietą, która ma najbardziej wyraziste brwi na świecie. Jej gra w brwi stała się bardzo popularna. A w tym przypadku mówimy o naturalnych, zadbanych brwiach.

Ten kształt jest uważany za idealny, ponieważ wygląda naturalnie i nie narusza równowagi twarzy. Naturalne brwi są łatwe w utrzymaniu, a do tego wystarczy pęseta. Ich gładka krzywa optycznie uniesie powieki i powiększy oczy.

Anne Hathaway

Anne Hathaway ma niezwykłą sylwetkę – duże oczy, pełne usta, wyrazisty nos i bladą skórę. Wszystkie te cechy harmonijnie dopełniają łukowate i wyraziste brwi, które sprawiają, że jej oczy wydają się większe i równoważą rysy twarzy.

Jej brwi są jak dzieło artysty: wyraźne, wyraziste. Kontrastują z jej bladą karnacją, podkreślając wszystkie rysy twarzy i harmonijnie wyglądają z krótkimi fryzurami, które tak bardzo pokochała aktorka.

Lilia Collins

Piękna anglo-amerykańska aktorka podbiła publiczność nie tylko talentem artystycznym, ale także wyrazistym łukiem brwi. Po raz kolejny udowadnia, że ​​moda na wszystko, co wygląda naturalnie, dotarła również do brwi.

Jej brwi są uważane za idealne, ponieważ wyglądają naturalnie i nie naruszają równowagi twarzy. Aktorka koryguje je po trochu: zazwyczaj usuwa nadmiar włosów, zachowując ich gęstość, grubość i naturalną krzywiznę.

Penelope Cruz

Penelope Cruz jest uważana za najbardziej utytułowaną hiszpańską aktorkę swojego pokolenia i jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. A sławę przyniósł jej nie tylko talent aktorski, ale także wyraziste, zmysłowe rysy twarzy.

Styliści uważają, że klasyczny kształt brwi jest dobry tylko dla kobiet o okrągłej twarzy, ale w rzeczywistości taki model jest mile widziany na twarzy każdej kobiety. Delikatna i elegancka linia brwi odmładza twarz i dodaje jej uroku.