Główne trendy w manicure: zdjęcia z przykładami

Dzisiaj porozmawiamy o jednym z najważniejszych tematów wśród płci pięknej – i to oczywiście jest temat manicure. Nie jest tajemnicą, że manicure, jego nowości i trendy ekscytują każdą dziewczynę i kobietę, niezależnie od wieku i statusu. Wszyscy zastanawiają się – jak sprawić, by paznokcie były piękne i zadbane?

Mistrzowie manicure oferują wiele pomysłów na stylizację paznokci, których nie można nie zauważyć i przejść obok obojętnie, więc nie chcesz tego samego manicure dla siebie. Ponadto czołowi projektanci wyznaczają ogólne trendy w modnym manicure na przyszły sezon, co również wpływa na to, który manicure będzie topowy.

Kwadratowe paznokcie

Manicure o wyraźnym i ścisłym kwadracie będzie poza konkurencją, a każdy z wymienionych w naszym materiale modeli będzie wyglądał magicznie na kwadratowych paznokciach. Możesz wykonać zarówno piękny brokatowy manicure na specjalną okazję, jak i elegancki abstrakcyjny kwadratowy wzór na każdy dzień.

Kształt migdałów

Długie paznokcie mogą być również delikatne i ładne, jeśli wybierzesz kształt migdałów. Skomplikowane rysunki, gradient, napisy, abstrakcja doskonale uzupełnią manicure migdałowy, który wygląda kobieco z każdym projektem.

Francuski manicure

Obfitość francuskiego manicure jest ogromna – od klasycznych po wersje z różnymi wzorami. Ulubiony francuski manicure z czarnymi końcówkami będzie wyglądał bardzo elegancko. Metaliczne ozdoby – folia, brokat, przecieranie pomogą nadać elegancki wygląd.

Akwarela

Koneserom malowania paznokci proponujemy akwarelę z zaskakująco delikatnymi i eleganckimi motywami kwiatowymi. Malowanie akwarelą prezentuje się oryginalnie, nie obciążając nawet krótkich paznokci, a na długich paznokciach pozwala stworzyć niesamowite piękno.

Gradient

Atrakcyjne kolory ozdobią każde paznokcie w tym sezonie. Odpowiedni będzie mleczny gradient, a także manicure ombre, uzupełniony rysunkami i różnymi wzorami.

Minimalizm

Czasami najprostszy projekt wygląda najbardziej stylowo i fajnie. Przykładem tego jest manicure w stylu minimalizmu, wykonany na krótkich paznokciach w pudrowym odcieniu i ozdobiony złotymi paskami. Taki minimalistyczny manicure jest uniwersalny i odpowiednio dopełni zarówno elegancki wygląd, jak i casualowy ubiór.

Abstrakcyjny

Alternatywą dla geometrii w tym sezonie jest abstrakcja, która łączy różne techniki paznokci – pociągnięcia, rozpryski, plamy, przejścia gradientowe itp. Modne rodzaje zdobienia w postaci folii, przecierania, nadające połysk modnym paznokciom, nie będą zbędne.